Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bez Tabu Interesanti

Dzimtās valodas tests – vai tu spēj izburties cauri šiem gramatikas līkločiem?

Dzimtās valodas tests - vai tu spēj izburties cauri šiem gramatikas līkločiem? 42

Vai tu zināji, ka uz pasaules ir ap 7000 dažādu valodu, kas arvien ir ”dzīvas” un tiek izmantotas saziņā. Taču tikai 390 valodās runā vairāk nekā miljons cilvēku, bet daudz vairāk valodu ir apdraudēto vidū. Tāpēc, lai veicinātu valodu un kultūru daudzveidību un daudzvalodību, 21. februāris visā pasaulē ir Starptautiskā dzimtās valodas diena.

Kā šovu donžuāns “atšuva” skūpsta partneri! Kāpēc Elīna neķītrajam Armandam nebija gana laba?

Kā šovu donžuāns "atšuva" skūpsta partneri! Kāpēc Elīna neķītrajam Armandam nebija gana laba? 18

Ja cilvēks piesakās romantiskam eksperimentam, tad noteikti viņš meklē mīlestību. Šāds uzskats valda vairāku cilvēku prātos, redzot televizora ekrānos 14 drosminiekus, kuri, pateicoties vienam skūpstam, centās atrast savas otrās pusītes. Bet liekas, ka šāds uzskats nepiestāv šova dalībniekam Armandam. Šis bija jau otrais šovs, kurā puisis paliek ar “garu degunu”. Tikai šoreiz viņš pats “atšuva” savu skūpsta partneri!

Velokurjeram virsū brauc autobuss jeb Ēriks Palkavnieks baletdejotāja tērpā veic Ziemas darbus

Velokurjeram virsū brauc autobuss jeb Ēriks Palkavnieks baletdejotāja tērpā veic Ziemas darbus

Ziemā velosipēdi lielākoties gluži kā lāči guļ ziemas miegu, vai nu siltās garāžās vai uz balkoniem, vai arī bariņos saspiedušies pie velo novietnēm, koku stumbriem vai ceļa zīmju stabiem. Taču ir kāda profesija, kura ziemā ir ļoti nepieciešama un tajā galvenais darba līdzeklis ir tieši velosipēdi. Sūtam ziemas darbu misijā Ēriku Palkavnieku, lai saprastu, ko nozīmē būt par velokurjeru ziemā.

Kautrīgais smukulītis Gvido no “Supernetto” kases sapņo kļūt par pasaulslavenu dīdžeju

Kautrīgais smukulītis Gvido no "Supernetto" kases sapņo kļūt par pasaulslavenu dīdžeju 3

Mīlestība virmo gaisā, un ar katru dienu ar vien straujākiem soļiem tuvojas gada romantiskākā diena un gada romantiskākais eksperiments Bez Tabu “Pirmais skūpsts”! Pirmās simpātijas, pirmais skūpsts, aizsietas acis, ziedi, romantika, dāvanas un randiņi – tas viss būs skatāms jau 14. februārī, bet līdz tam raidījuma veidotāji vēlas iepazīstināt skatītājus ar šova dalībniekiem. Lūk, viens no šova seksīgākajiem puišiem – Gvido!