Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bez Tabu iesaka

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Vai gribi iepazīšanos sākt uzreiz ar skūpstu? Vai tas ir tā vērts, Bez Tabu to noskaidro pie zinātājiem!

Vai gribi iepazīšanos sākt uzreiz ar skūpstu? Vai tas ir tā vērts, Bez Tabu to noskaidro pie zinātājiem! 1

Jau pavisam drīz būs klāt 14. februāris – Svētā Valentīna jeb Visu mīlētāju diena, kas nozīmē, ka daudzi un daudzas trīcošām sirsniņām gaidīs un cerēs uz Amora mīlas bultām. Savukārt raidījums Bez Tabu, kā ik gadus, rīko šovu ”Pirmais skūpsts” – satraucošu un piedzīvojumiem bagātu notikumu drosmīgajiem mīlēt gribētājiem, kur galvenā balva ir ne tikai skūpsts ar svešinieku, bet arī attiecības, bet tas jau ir atkarīgs no viņiem pašiem.

Dzīvnieku patversme Ventspilī – “nāves nometne”, kur dzīvniekiem ir šausmīgi apstākļi, apgalvo dzīvnieku aizstāvji

Dzīvnieku patversme Ventspilī - "nāves nometne", kur dzīvniekiem ir šausmīgi apstākļi, apgalvo dzīvnieku aizstāvji 5

Jezga un ažiotāža pamatīgi skārusi dzīvnieku patversmi “Rembo” Ventspils pusē. Viss sācies ar patversmē nonākušu suņuku, kurš nakts laikā aukstumā tur aizgājis bojā. Kamēr patversmes kritizētāji saka, ka suņuks nolemts aukstuma un bada nāvei, patversmes vadītājs portālam Skaties.lv saka, – nekas no konkurentu teiktā nav taisnība un tā esot jau iepriekš aizsākta nomelnošanas kampaņa.

KONKURSS! Piedalies Bez Tabu Zodiaka zīmju meklēšanā un laimē balvu!

KONKURSS! Piedalies Bez Tabu Zodiaka zīmju meklēšanā un laimē balvu!

Mainoties gadam, mainās arī tā nosaukums. Kā zināms Pērtiķa gadu nomainīs ugunīgā Gaiļa gads! Šādi katru mēnesi mainās arī horoskopu jeb Zodiaka zīmes! Lai šīs pārmaiņas būtu kaut nedaudz interesantākas, Bez Tabu sagatavoja interesantu spēli, kuru izspēlējot ir iespēja laimēt balvas!

Piektdienas vakarā evakuē trīs veikalus vienlaikus

Piektdienas vakarā evakuē trīs veikalus vienlaikus 5

Piektdienas, 23. decembra, vakarā Rīgā tehnisku iemeslu dēļ evakuēti trīs veikali – “Prisma” Grostonas ielā, “Prisma” Kurzemes prospektā un lielveikals “Rīga Plaza”, novēroja TV3 Ziņas un raidījums “Bez Tabu”.

Kalngalē malumednieki ar lamatām ķer bebrus ciema vidū un apdraud vietējo drošību

Kalngalē malumednieki ar lamatām ķer bebrus ciema vidū un apdraud vietējo drošību 1

Bez Tabu šonedēļ saņēma satraukuma pilnu vēsti no Kalngales ciema iedzīvotājas Alīnas, kura pavēstīja par visnotaļ nepatīkamu atgadījumu. Proti, ciemā starp dzīvojamajām mājām, Langas upes krastā, viņa atklājusi lamatās iekļuvušu bebru. Esot bijis acīmredzami, ka dzīvnieks lamatās iekļuvis jau pirms krietna laika un cietis sāpes. Turklāt lamatas, visticamāk, izlicis malumednieks, kas tā apdraudējis gan vietējos iedzīvotāju un viņu mājdzīvnieku drošību un veselību.  

“Viņa piezvanīja un stādījās priekšā kā mana meita.” Bučošanās šova sensācijas Ērika neticamais stāsts

"Viņa piezvanīja un stādījās priekšā kā mana meita." Bučošanās šova sensācijas Ērika neticamais stāsts 8

Gada sākumā par “Bez Tabu” eksperimenta “Pirmais skūpsts” sensāciju kļuva 60 gadus vecais namdaris Ēriks Pūle, kurš savas kaislīgās bučošanās manieres dēļ kļuva par interneta sensāciju kā ”dvēseles izsūcējs”. Desmit mēnešus pēc šova Ēriks atklāj, ka dalība eksperimentā apgriezusi viņa dzīvi kājām gaisā.

“Tropicana” cirkā “apdzirda” pērtiķi, sper krokodilam un liek publikai aplaudēt, ziņo dzīvnieku aizstāvji

"Tropicana" cirkā "apdzirda" pērtiķi, sper krokodilam un liek publikai aplaudēt, ziņo dzīvnieku aizstāvji 7

“Tropicana” cirkā šovā bērniem tiek rādīts, kā dresētājs pērtiķus ”apdzirda” ar degvīnu un aicina publiku aplaudēt par šo rīcību. Savukārt krokodili šovā tiek kaitināti, apmētājot tos ar dažādiem priekšmetiem, spridzinot viņu mutēs gaisa balonus, bakstot tos ar skrūvgriezi, sperot ar kājām un velkot aiz astes pa zemi” – sašutumu pauž biedrība “Dzīvnieku brīvība”.

Bez Tabu “Gada balvas” skatītāju balsojums sākas!

Bez Tabu "Gada balvas" skatītāju balsojums sākas! 2

Bez Tabu “Gada balva” bez skatītāju balsojuma nebūtu īsta Bez Tabu “Gada balva”! Tieši tautas modrā acs ir tā, kas uzmana ierēdņu un valsts amatpersonu darbus visrūpīgāk! Tieši skatītāji ir tie, kuru kritika un vērtējums liek uzņēmējiem un apkalpojošajam personālam savu darbu darīt rūpīgāk!