Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bez Tabu eksperiments Pirmais skūpsts

Visu mīlētāju dienas kulminācija ir klāt – Bez Tabu eksperiments Pirmais skūpsts!

Visu mīlētāju dienas kulminācija ir klāt - Bez Tabu eksperiments Pirmais skūpsts! 16

Šo interesanto eksperimentu Pirmais skūpsts organizē Bez Tabu. Tajā tika aicināti pieteikties drosmīgas dāmas un kungi, lai veiktu, iespējams, vienu no romantiskākajiem eksperimentiem! Vai iespējams, ka pēc skūpsta ar svešinieku var dzimt mīlestība? To mēs noskaidrosim jau šovakar, 14. februārī, Valentīna dienā, kanālā TV3 plkst. 20.00.

Kādu laimi Bez Tabu eksperimentā meklē Saimnieks meklē sievu dalībniece Inese?

Kādu laimi Bez Tabu eksperimentā meklē Saimnieks meklē sievu dalībniece Inese? 1

Ar šoviem var aizrauties, jo to pierāda šā gada raidījuma Bez Tabu Pirmā skūpsta eksperiments. Te mēs satiksim Inesi no pirmā Saimnieks meklē sievu raidījuma. Viņa tur tika pie laimīgās lozes, jo saimnieks izvēlējās tieši viņu, bet diemžēl attiecībām nebija turpinājuma, un Inese ir atkal gatava mest izaicinājumu sev.

Saimnieks meklē sievu līgaviņa Daiga tikusi pie jaunām attiecībām!

Saimnieks meklē sievu līgaviņa Daiga tikusi pie jaunām attiecībām! 4

Daiga un Edgars bija pērnā gada Bez Tabu eksperimenta Pirmais skūpsts kautrīgākais pāris. Gadu pēc eksperimenta Daigu satiekam vienu, nākot pāri Doma laukumam. Edgars sākumā piekrīt sarunai ar Bez Tabu, bet pēc tam tikšanos atsaka, sakot, ka nevēlas atmiņā atsaukt gadu senos notikumus un savu šā brīža draudzeni sāpināt. Tikmēr Daiga mīļuprāt atminas pirmo skūpstu kameras priekšā.

Piedalies Bez Tabu Valentīna dienas foto konkursā!

Piedalies Bez Tabu Valentīna dienas foto konkursā! 2

Kā zināms, 14. februārī jeb Valentīna dienā tiek svinēta visu mīlētāju diena, un kas gan var būt skaistāks par mīlestību? Lai gan līdz Valentīna dienai jāgaida vēl nedēļa, raidījums Bez Tabu aicina iesūtīt savu romantiskāko fotogrāfiju, lai visi kopā izveidotu skaistu Valentīna dienas foto albumu.