Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bez Tabu eksperiments Pirmais skūpsts

Kautrīgais smukulītis Gvido no “Supernetto” kases sapņo kļūt par pasaulslavenu dīdžeju

Kautrīgais smukulītis Gvido no "Supernetto" kases sapņo kļūt par pasaulslavenu dīdžeju 3

Mīlestība virmo gaisā, un ar katru dienu ar vien straujākiem soļiem tuvojas gada romantiskākā diena un gada romantiskākais eksperiments Bez Tabu “Pirmais skūpsts”! Pirmās simpātijas, pirmais skūpsts, aizsietas acis, ziedi, romantika, dāvanas un randiņi – tas viss būs skatāms jau 14. februārī, bet līdz tam raidījuma veidotāji vēlas iepazīstināt skatītājus ar šova dalībniekiem. Lūk, viens no šova seksīgākajiem puišiem – Gvido!

Lūk, katra puiša sapnis – skaistule Baiba! Blondi mati, zilas acis un garas kājas!

Lūk, katra puiša sapnis – skaistule Baiba! Blondi mati, zilas acis un garas kājas! 14

Dienas skrien kā stirnas un arvien straujākiem soļiem tuvojas Valentīn diena! Diena, kad ne tikai visapkārt plauks un virmos mīlestība, bet galvenokārt diena, kad TV3 ekrānos ikvienam būs iespēja vērot Bez Tabu romantiskāko eksperimentu “Pirmais skūpsts”! Šova veidotāji līdz šim ir iepazīstinājuši ar desmit drosmīgiem un interesantiem cilvēkiem, kuri vēlas atrast laimi ar pirmo skūpstu. Tagad kārta meitenei no Ogres. Iepazīsties – Baiba!

Uzzini, kuriem no “Pirmā skūpsta” pāriem “Bez Tabu” skatītāji prognozē randiņus!

Uzzini, kuriem no "Pirmā skūpsta" pāriem "Bez Tabu" skatītāji prognozē randiņus! 36

Jau pavisam drīz būs klāt 14. februāris – Svētā Valentīna jeb Visu mīlētāju diena, kas nozīmē, ka daudzi un daudzas trīcošām sirsniņām gaidīs un cerēs uz Amora mīlas bultām. Savukārt raidījums Bez Tabu, kā ik gadus, rīko šovu ”Pirmais skūpsts” – satraucošu un piedzīvojumiem bagātu notikumu drosmīgajiem mīlēt gribētājiem, kur galvenā balva ir ne tikai skūpsts ar svešinieku, bet arī attiecības, bet tas jau ir atkarīgs no viņiem pašiem.

Iepazīsties ar pāriem un prognozē, kuri četri dosies uz randiņu! Viss, kas Tev jādara ir jābalso par savu favorītpāri, kurš tavuprāt būs tik mīlas pārpilns pēc Pirmā skūpsta un dosies uz randiņu!

Balsot ir iespēja līdz pat 14. februāra vakaram, raidījumam Bez Tabu: Pirmais skūpsts, plkst. 21:00!

Balva

Tas, kurš būs visprecīzākais un pareizi noteiks, kuri četri pāri dosies uz randiņu, savā īpašumā iegūs dāvanu kasti no “Skyn” un dāvanu karti 200 eiro vērtībā no viesnīcas / restorāna “Pļavas!”