Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bērnu drošība

Vai zināji? Ultravioletie stari – tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Vai zināji? Ultravioletie stari - tas ir negantākais ādas ienaidnieks 1

Tuvojoties vasarai, aizvien biežāk uzturamies ārpus telpām un lutinām sevi ar saules gaismu un siltumu. Saule sniedz mums enerģiju, palīdz organismam ražot pietiekami daudz D vitamīna un stiprina imūnsistēmu, taču ir ļoti svarīgi izprast arī saules staru negatīvos efektus, pievērst uzmanību mūsu ādas veselībai un sauļoties atbildīgi.

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu 2

Kamēr mums vasara ir brīvdienu, izklaides un dažādu citu baudu laiks, mūsu ādai šī sezona ir īstākais izaicinājums. Vai tev jau ir skaidrs, kādi pasākumi būtu jāveic un kas jāzina, lai gada karstākais un skaistākais laiks neradītu nevajadzīgus apgrūtinājumus un neērtības?

Kaimiņi, stāstot par redzēto, valda asaras un dusmas – traģiskais ugunsgrēks Rīgā, kurā sadega bērniņš

Kaimiņi, stāstot par redzēto, valda asaras un dusmas - traģiskais ugunsgrēks Rīgā, kurā sadega bērniņš 6

Svecītes liesma, kurai bija jākalpo par gaismas avotu, lai nenobiedētu vienatnē tumšā istabā atstātu mazuli, šonakt vienā no Rīgas daudzdzīvokļu mājām izraisīja ugunsgrēku. Turpmākie notikumi jau atspoguļoti medijos – atstātais zīdainis sadega šīs pašas sveces izraisītā ugunsgrēkā. Taču, ko par dzīvokli, kurā notika traģēdija, saka kaimiņi? Skaidroja raidījums “Degpunktā”.

Iepazīstini savas atvases ar digitālās pasaules likumiem un draudiem

Iepazīstini savas atvases ar digitālās pasaules likumiem un draudiem

Kāpēc sākumskolas vecuma bērniem virtuālā pasaule ir tik svarīga? Kāpēc bērns ne dienas nevar iztikt bez mobilā telefona? Šos un citus jautājumus skaidro klīniskais psihologs un iniciatīvas Laimīgām ģimenēm mācību programmas “Kā būt vecākam 21. gadsimtā?” autors Edmunds Vanags.

Vecāku digitālās prasmes un atbildība – kas par to jāzina?

Vecāku digitālās prasmes un atbildība – kas par to jāzina?

Šodienas bērnu skatījumā digitālā pasaule nav nošķirama no fiziskās, tādēļ arī vecākiem jāapgūst aizvien jaunas tehnoloģiju lietošanas zināšanas, lai saglabātu saikni un kopīgas intereses ar savām atvasēm, kā arī pasargātu viņus no iespējamajiem riskiem internetā. Bet kādām īsti jābūt vecāku digitālajām prasmēm, un kā mamma un tētis var būt droši, ka viņiem piemīt nepieciešamās zināšanas?

Jaunietis lūdz policistus parūpēties par mazo brāli, jo ar māti viņu atstāt vairs nevēlas… Policijai nākas no iereibušas mātes šķirt mazu puisēnu

Jaunietis lūdz policistus parūpēties par mazo brāli, jo ar māti viņu atstāt vairs nevēlas... Policijai nākas no iereibušas mātes šķirt mazu puisēnu 1

19. novembrī Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Dzirciemā, kur bija izcēlies ģimenes konflikts. Rezultāts izrādījās bēdīgs – maza bērna mamma bija alkohola reibumā, un likumsargiem nācās viņu no mātes šķirt, kā arī iesaistīt bāriņtiesu.

“Rozā jaka plivinās vējā, baltā šalle vilkta pa zemi…” – šosejas malā raudoša meitenīte pievērš sievietes uzmanību, taču kādēļ citi pabrauca garām?

"Rozā jaka plivinās vējā, baltā šalle vilkta pa zemi..." - šosejas malā raudoša meitenīte pievērš sievietes uzmanību, taču kādēļ citi pabrauca garām? 38

Sociālajā tīklā parādījies kādas sievietes ieraksts, kas liek aizdomāties – braucot gar Biķernieku mežu, sieviete pamanīja gar ceļa malu ejam kādu mazu, raudošu meitenīti. Apstājoties automašīnai, bērns uzreiz lūdzis “aizved mani mājās”, ko sieviete arī izdarījusi. Lai arī stāsts ir šķietami ar “laimīgām beigām”, sievieti tomēr pārņem grūtsirdība par šo situāciju…