Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bērnu drošība

Kaimiņi, stāstot par redzēto, valda asaras un dusmas – traģiskais ugunsgrēks Rīgā, kurā sadega bērniņš

Kaimiņi, stāstot par redzēto, valda asaras un dusmas - traģiskais ugunsgrēks Rīgā, kurā sadega bērniņš 6

Svecītes liesma, kurai bija jākalpo par gaismas avotu, lai nenobiedētu vienatnē tumšā istabā atstātu mazuli, šonakt vienā no Rīgas daudzdzīvokļu mājām izraisīja ugunsgrēku. Turpmākie notikumi jau atspoguļoti medijos – atstātais zīdainis sadega šīs pašas sveces izraisītā ugunsgrēkā. Taču, ko par dzīvokli, kurā notika traģēdija, saka kaimiņi? Skaidroja raidījums “Degpunktā”.

Iepazīstini savas atvases ar digitālās pasaules likumiem un draudiem

Iepazīstini savas atvases ar digitālās pasaules likumiem un draudiem

Kāpēc sākumskolas vecuma bērniem virtuālā pasaule ir tik svarīga? Kāpēc bērns ne dienas nevar iztikt bez mobilā telefona? Šos un citus jautājumus skaidro klīniskais psihologs un iniciatīvas Laimīgām ģimenēm mācību programmas “Kā būt vecākam 21. gadsimtā?” autors Edmunds Vanags.

Vecāku digitālās prasmes un atbildība – kas par to jāzina?

Vecāku digitālās prasmes un atbildība – kas par to jāzina?

Šodienas bērnu skatījumā digitālā pasaule nav nošķirama no fiziskās, tādēļ arī vecākiem jāapgūst aizvien jaunas tehnoloģiju lietošanas zināšanas, lai saglabātu saikni un kopīgas intereses ar savām atvasēm, kā arī pasargātu viņus no iespējamajiem riskiem internetā. Bet kādām īsti jābūt vecāku digitālajām prasmēm, un kā mamma un tētis var būt droši, ka viņiem piemīt nepieciešamās zināšanas?

Jaunietis lūdz policistus parūpēties par mazo brāli, jo ar māti viņu atstāt vairs nevēlas… Policijai nākas no iereibušas mātes šķirt mazu puisēnu

Jaunietis lūdz policistus parūpēties par mazo brāli, jo ar māti viņu atstāt vairs nevēlas... Policijai nākas no iereibušas mātes šķirt mazu puisēnu 1

19. novembrī Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Dzirciemā, kur bija izcēlies ģimenes konflikts. Rezultāts izrādījās bēdīgs – maza bērna mamma bija alkohola reibumā, un likumsargiem nācās viņu no mātes šķirt, kā arī iesaistīt bāriņtiesu.