Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bērni

Vai zināji? Ultravioletie stari – tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Vai zināji? Ultravioletie stari - tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Tuvojoties vasarai, aizvien biežāk uzturamies ārpus telpām un lutinām sevi ar saules gaismu un siltumu. Saule sniedz mums enerģiju, palīdz organismam ražot pietiekami daudz D vitamīna un stiprina imūnsistēmu, taču ir ļoti svarīgi izprast arī saules staru negatīvos efektus, pievērst uzmanību mūsu ādas veselībai un sauļoties atbildīgi.

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu 2

Kamēr mums vasara ir brīvdienu, izklaides un dažādu citu baudu laiks, mūsu ādai šī sezona ir īstākais izaicinājums. Vai tev jau ir skaidrs, kādi pasākumi būtu jāveic un kas jāzina, lai gada karstākais un skaistākais laiks neradītu nevajadzīgus apgrūtinājumus un neērtības?

Aizdomas par vardarbību Jelgavas bērnunamā – labklājības ministrs uzskata, ka atbildība jāuzņemas pašvaldībai

Aizdomas par vardarbību Jelgavas bērnunamā - labklājības ministrs uzskata, ka atbildība jāuzņemas pašvaldībai 2

Lielu rezonansi izraisījis Latvijas Radio pētījums par apstākļiem kādā no Latvijas bērnunamiem Jelgavā – tur aizdomas par fizisku un psiholoģisku vardarbību. Labklājības ministrs uzskata, ka atbildība par iespējamiem pārkāpumiem Jelgavas bērnunamā būtu jāuzņemas pašvaldībai. Savukārt Jelgavas Sociālo lietu pārvalde un arī bērnunama vadība apšauba, ka reāli pārkāpumi vispār ir notikuši.

10 gadus veca meitene apmaldās un pēc palīdzības vēršas pie policistiem

10 gadus veca meitene apmaldās un pēc palīdzības vēršas pie policistiem

28. marta vakarā pie Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem pēc palīdzības vērsās kāda sabijusies un pārsalusi 10 gadus veca meitenīte. Skolniece pastāstīja, ka pēc skolas bijusi pie draudzenes, taču, dodoties mājās, iekāpusi nepareizajā sabiedriskajā transportā un apmaldījusies.

Pamatīgi iereibušai mātei, kura dzer pagalmā, policisti atņem zīdaini; izceļas konflikts

Pamatīgi iereibušai mātei, kura dzer pagalmā, policisti atņem zīdaini; izceļas konflikts 21

Pagājušajās brīvdienās kāda manāmi iereibusi māte ar zīdaini daudzdzīvokļu māju pagalmā lietojusi alkoholu. To pamanījuši citi iedzīvotāji un izsaukuši policistus, kas, ierodoties notikuma vietā, bērniņu no mātes paņēmuši un aizveduši prom. Video, kas uzņemts notikuma vietā, internetā izvietojis aktīvists Staņislavs Bukainis. Taču, šķiet, tā vietā, lai nomelnotu policistu darbu, viņš panācis pretēju efektu, jo komentāros daudzi pauž viedokli – policisti šajā gadījumā rīkojušies pilnīgi pareizi.

“Nāves spēle” strauji progresē Latvijā! Policija apstiprina divu jauniešu pašnāvības mēģinājumu!

"Nāves spēle" strauji progresē Latvijā! Policija apstiprina divu jauniešu pašnāvības mēģinājumu! 34

Iegriezt rokā, iegriezt rokā vaļa formu, iegriezt kājā, klausīties depresīvu mūziku, ne ar vienu nerunāt, uzkāpt uz augstas ēkas un pieiet pie pašas malas, katru rītu celties plkst. 4.20, izdarīt pašnāvību, pakaroties vai nolecot no kādas ēkas jumta. Daži no tā sauktās ”nāves spēles” uzdevumu saraksta, kas nonācis arī raidījuma Bez Tabu rokās.