Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bērni

“Nāves spēle” strauji progresē Latvijā! Policija apstiprina divu jauniešu pašnāvības mēģinājumu!

"Nāves spēle" strauji progresē Latvijā! Policija apstiprina divu jauniešu pašnāvības mēģinājumu! 34

Iegriezt rokā, iegriezt rokā vaļa formu, iegriezt kājā, klausīties depresīvu mūziku, ne ar vienu nerunāt, uzkāpt uz augstas ēkas un pieiet pie pašas malas, katru rītu celties plkst. 4.20, izdarīt pašnāvību, pakaroties vai nolecot no kādas ēkas jumta. Daži no tā sauktās ”nāves spēles” uzdevumu saraksta, kas nonācis arī raidījuma Bez Tabu rokās.

Valsts taupa līdzekļus, raujot bērniem zobus bez narkozes! Vai tiešām?

Valsts taupa līdzekļus, raujot bērniem zobus bez narkozes! Vai tiešām?

Kādas stomatoloģijas institūta apmeklētājas ”Facebook ” ieraksts šonedēļ guvis plašu rezonansi, jo vēsta, ka Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta apmeklējuma laikā bija dzirdami bērnu kliedzieni. Ārsts atbildējis, ka bērniem zobu raušana ar narkozes lietošanu notiek līdz pulksten 14.00, bet pēc tam narkoze netiek piedāvāta, jo tam nepietiek līdzekļu.

Pēc “Brexit” britu sociālie dienesti nekļūst pielaidīgāki pret imigrantu ģimenēm

Pēc "Brexit" britu sociālie dienesti nekļūst pielaidīgāki pret imigrantu ģimenēm

Vai pēc Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības imigrantiem no Latvijas nepasliktināsies ikdiena un vai būtiski netiks ierobežotas viņu līdz šim ierastās brīvības? Šādu jautājumu šodien uzdeva ne tikai Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs britu valdības ministriem vizītes laikā Londonā, bet arī tepat Rīgā Saeimas deputāti Lielbritānijas vēstniecei Latvijā.