Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bērni

Mariss Jansons: Bērniem jārada iespēja iepazīt mūziku!

Mariss Jansons: Bērniem jārada iespēja iepazīt mūziku!

Bērniem pēc iespējas vairāk jārada iespēja iepazīt mūziku, lai 21.gadsimtā jaunās paaudzes vairāk domātu par savu garīgo attīstību. Par to pārliecināts pasaules slavenais diriģents Mariss Jansons. Viņš ik brīdi ir citā valstī un vienā no viņa uzstāšanās vietām šajā pavasarī, – Berlīnē ar maestro tikās Ilze Dobele.

Diennakts laikā Rīgā izņemti bērni no divām nelabvēlīgām ģimenēm; vecākiem bijušas problēmas ar narkotikām

Diennakts laikā Rīgā izņemti bērni no divām nelabvēlīgām ģimenēm; vecākiem bijušas problēmas ar narkotikām

Pagājušajā diennaktī Valsts policija no divām nelabvēlīgām ģimenēm dažādos Rīgas mikrorajonos izņēma bērnus. Abas ģimenes uzskatāmas par nelabvēlīgām, jo bērnu vecāki jau vairākas reizes nonākuši policijas redzeslokā par narkotisko vielu lietošanu. Būtiski, ka nelāgais paradums netika pārtraukts arī pēc šo ģimeņu pieauguma.

Bāriņtiesa izplata paziņojumu bērnu vecākiem

Bāriņtiesa izplata paziņojumu bērnu vecākiem 7

Rīgas bāriņtiesa, sveicot Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, atgādina vecākiem un arī bērnu tuviniekiem rūpēties par bērnu labklājību un drošību ģimenē, neatstāt bērnus bez uzraudzības, būt saprotošiem un iejūtīgiem pret bērniem, vairāk laika pavadīt kopā ar viņiem un nebaidīties vērsties pēc palīdzības pie speciālistiem, ja rodas jautājumi saistībā ar bērnu drošību, pamatvajadzību un interešu nodrošināšanu.

Vēlēšanas 2017: jaunās ģimenes satrauc rindas dārziņos

Vēlēšanas 2017: jaunās ģimenes satrauc rindas dārziņos

Līdz pašvaldību vēlēšanām atlikušas vien dažas dienas, un šonedēļ LNT Ziņu dienesta raidījumos stāstīsim jums par jomām, par kurām ir atbildīgas pašvaldības un kurās no vietējās varas iedzīvotāji var prasīt arī konkrētu darbu izpildi.

PTAC dzen izmisumā mazo uzņēmēju. Komersants apsver iespēju savu biznesu pārcelt uz citu valsti

PTAC dzen izmisumā mazo uzņēmēju. Komersants apsver iespēju savu biznesu pārcelt uz citu valsti 9

Latvijas medijos ik pa brīdim tiek atspoguļots kāda mūsu zemes uzņēmēja viedoklis brīdī, kad saimnieciskās darbības veicējam viss ir līdz kaklam. Valsts attieksme pret mazajiem uzņēmējiem kopumā, nodokļu slogs, birokrātija utt. Un teju visas atziņas beidzas ar teikumu – viss, braukšu prom no Latvijas! Tieši tādas pat domas nu iezagušās kādas Jelgavā dzīvojošas uzņēmējas galvā, jo viņa neredz beigas cīņai ar valsts institūcijām.