Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Bārs

KONKURSS! Kāda ir tava iecienītākā kokteiļa recepte?

KONKURSS! Kāda ir tava iecienītākā kokteiļa recepte? 18

Raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi izsludina konkursu visiem pārraides skatītājiem un cienītājiem! Iespējams, tu piektdienas vakarā varēsi paspīdēt draugu priekšā un pagatavot kādu gardu un atspirdzinošu dzērienu!

Policija pagrīdes izklaides vietā konstatē virkni pārkāpumu

Policija pagrīdes izklaides vietā konstatē virkni pārkāpumu

Pagājušās nedēļas beigās Rīgas pašvaldības policija (RPP) pārbaudīja kādu pagrīdes klubu Rīgā, Dzirnavu ielā. Pārbaudes laikā policistiem izdevās gūt pierādījumus, ka it kā slēgtā iestāde turpina darbu, un konstatēt vairākus pārkāpumus. Kopā vienas pārbaudes laikā uzsāktas septiņas administratīvās lietvedības un atsavinātas 42 pudeles alkoholisko dzērienu.

24. februāris – bārmeņu diena. Kā ir atrasties aiz bāra letes sievietei?

24. februāris - bārmeņu diena. Kā ir atrasties aiz bāra letes sievietei? 3

Šobrīd noteikti būtu grūti iedomāties kādu profesiju, kuru nepārstāv sieviete. Viena no šobrīd aktuālākajām  profesijām ir darbs aiz bāra letes. Tā ir lieliska nodarbe jauniešiem, bet ko par šo profesiju saka 21 gadu vecā Lauma Vanaga, kurai strādāšana bārā un apkalpošanas jomā ir dzīvesveids?

4 iemesli, kāpēc joprojām esi viens!

4 iemesli, kāpēc joprojām esi viens!

Uz pavasari atmaigst pat vissaltākās sirdis. Lai gan televīzija mums pēdējos 20 gadus mācījusi, ka lielākās romantiķes ir sievietes, ticiet vai nē, ar (it kā) stiprajam dzimumam parādās ilgas pēc mīlestības un siltuma, ko spēj izdarīt tikai un vienīgi sieviete. Visticamāk, ja šo rakstu esi atvēris, Tavā sejā diezgan pārliecinošs smīns, bet, ja kaut divi punkti atbilst Tev, vecīt, dari kaut ko ar sevi! Novēlam veiksmi! :)

Diagnoze – bārmenis

Diagnoze – bārmenis

Alkohols, ballītes, cilvēku sabiedrība, visu laiku šie cilvēki atrodas vienā lielā burzmā. Vai tas ir slikti? Ne gluži. Bārmeņi ir lieliski sarunu biedri! Ar ko rēķināties, ja esi iemīlējusies cilvēkā, kurš darba dienu pavada letes otrā pusē?