Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Atpūta

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Baudi atvasaru! Septiņi profesionāļu ieteikumi pārgājienam ar maltīti dabā

Baudi atvasaru! Septiņi profesionāļu ieteikumi pārgājienam ar maltīti dabā

Tuvojas atvasara un zelta rudens ar bagātīgām dabas veltēm. Tas ir īstais laiks, lai dotos pārgājienos un baudītu ēdienu svaigā gaisā. Ko darīt, lai piedzīvojums izdotos? Renārs Purmalis un Jānis Brūveris, kustības Gatavo dabā autori un pasākumu organizatori, norāda svarīgāko par gatavošanos pārgājieniem, ēdiena un trauku izvēli, kā arī drošību gardajās atpūtas pauzēs.

11 lietas, ko neveiksminieki dara nedēļas nogalēs

11 lietas, ko neveiksminieki dara nedēļas nogalēs 1

Nedēļas nogale nu ir galā, bet – vai tiešām esi atpūties? Pārliecinoši lielākā daļa cilvēku pavada darba nedēļu, sapņojot par nedēļas nogali, taču tas, ko tu dari divās brīvajās dienās, pasaka daudz ko par to, cik veiksmīgs vai neveiksmīgs cilvēks tu esi.

Garšīgi! Veģetāriešu burgeri brīvdienām

Garšīgi! Veģetāriešu burgeri brīvdienām

Tuvojas brīvdienas, kas nozīmē tikai vienu. Īstais laiks mazajiem dārza svētkiem kopā ar draugiem. Lai dzīvi atvieglotu, iesakām tev pagatavot veģetāriešu burgerus uz grila. Ielūkojies pārtikas produktos, kas spēs aizvietot gaļu ar ko garšīgāku.

Seriāla Viņas melo labāk aktrise Elīna Vāne šovasar neatpūšas un saka: Baiba atgriezīsies!

Seriāla Viņas melo labāk aktrise Elīna Vāne šovasar neatpūšas un saka: Baiba atgriezīsies!

Seriālā Viņas melo labāk kaislības mijas ar nejaušībām, dusmas ar prieka asarām,  – kā jau īstā seriālā. Tomēr plašajā emociju jūrā nedaudz skatītāji ir sailgojušies pēc Baibas šerpā rakstura un savērptajām intrigām. Skaties.lv/ Sievietei  sazinājās ar aktrisi Elīnu Vāni, lai pavisam īsā intervijā uzzinātu, vai arī Baibas lomas tēlotāja nedaudz atpūšas ”no visa” tāpat kā viņas seriāla varone.

Nezini, ko darīt nedēļas nogalē – Tevi laipni uzņems Jūrmalas festivāls!

Nezini, ko darīt nedēļas nogalē - Tevi laipni uzņems Jūrmalas festivāls!

Nedēļas nogalē, 15. un 16. jūlijā, Jūrmalā norisināsies Jūrmalas festivāla pasākumi. Pirmo reizi būs iespēja karstasinīgās salsas dejas soļus izdejot Dzintaru pludmales smiltīs Salsas naktī. Jūrmalas centrālās ielas – Jomas ielas – svētki priecēs apmeklētājus ar teātra uzvedumiem, muzikāliem priekšnesumiem, sportiskām aktivitātēm un aizraujošu programmu bērniem Horna dārzā. Dzintaru koncertzālē izskanēs Jūrmalas festivāla grandiozais Gala koncerts Viva Italia.

Uzzini, kas notiks, ja 60 sekundes masēsi šo punktu!

Uzzini, kas notiks, ja 60 sekundes masēsi šo punktu! 3

Masāža ir paņēmiens, kas palīdz mums atbrīvoties no saspringuma un stresa. Masāža ir veselībai noderīga, un tajā pašā laikā, tā spēj mūs nomierināt. Problēma ir tā, ka masāža aizņem daudz laika un, protams, prasa lielas finanses.

5 fakti, ko baidījies pajautāt par vienu no Latvijas kūrortpilsētas greznākajām daļām

5 fakti, ko baidījies pajautāt par vienu no Latvijas kūrortpilsētas greznākajām daļām

Šonedēļ Jūrmalā norisinās Jūrmalas festivāls ar grandiozu koncertu sēriju Dzintaru koncertzālē, ko papildinās Salsas nakts Dzintaru pludmalē un tradicionālie Jomas ielas svētki. Lielākā daļa pasākumu norisināsies kūrortpilsētas greznākajā daļā Dzintaros, kas 19. gadsimtā bija iecienīta aristokrātu apmešanās vieta. Gatavojoties festivālam, Jūrmalas pilsētas Tūrisma informācijas centrs piedāvā piecus interesantus faktus par Dzintariem.