Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Atalgojums

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Vasara nozīmē sauli, karstumu, košus tērpus un aizvien mazāk un mazāk laika, lai pagūtu parūpēties par to, lai šajā laikā mūsu izskats būtu tiešām veselīgs un pievilcīgs. Tā ir tiesa – vasarā mūsu āda saskaras ar ļoti daudziem izaicinājumiem: karsto sauli, sāļo jūras ūdeni un pilsētas piesārņojumu, tāpēc rūpes par ādu vasaras sezonā ir visnotaļ būtiskas.

Pedagogu algas: tiesāsies vairāk nekā 100 skolotāju

Pedagogu algas: tiesāsies vairāk nekā 100 skolotāju 2

Protesta akciju vietā – tiesu darbi. Vairāk nekā 100 skolotāju nolēmuši vēsties Satversmes tiesā, lai apstrīdētu kārtību, kā tiek aprēķinātas viņu algas. Tas kļuva zināms trešdien izglītības darbinieku arodbiedrības pārstāvju tikšanās laikā, kurā tika vērtēta algu reforma un pieņemti lēmumi par turpmāko rīcību.

1200 skolotāji algu nesaņems laikus

1200 skolotāji algu nesaņems laikus 3

Lai gan valdība ārkārtas sēdē ceturtdien apstiprinājusi valsts budžeta dotāciju, lai pedagogiem varētu izmaksāt algas, lēmums pieņemts novēloti – 1200 skolotājiem jau kavējas algas izmaksa.

Skolotāji algas saņems laikā

Skolotāji algas saņems laikā

Pedagogi algas saņems laikā! Premjerministrs Māris Kučinskis šodien uzdeva Izglītības un zinātnes ministrijai nedēļu ātrāk – jau uz ceturtdienu – sagatavot nepieciešamo dokumentāciju, lai valdības ārkārtas sēdē varētu apstiprināt mērķdotāciju sadali pašvaldībām.

Lai nopelnītu naudu stiprā alkohola pudelei, Latvijas iedzīvotājam vidēji jāstrādā 372 minūtes, noskaidrots pētījumā

Lai nopelnītu naudu stiprā alkohola pudelei, Latvijas iedzīvotājam vidēji jāstrādā 372 minūtes, noskaidrots pētījumā 1

Lai nopelnītu naudu stiprā alkohola pudelei, Latvijas iedzīvotājam vidēji jāstrādā sešas stundas un divpadsmit minūtes, noskaidrots pētījumā. Tas esot stipri vairāk nekā citviet Eiropā un veicinot kontrabandu, tādēļ pētījuma autors aicina apturēt šā nodokļa pieaugumu. Tomēr Finanšu ministrija tam nepiekrīt – alkohols ir dārgs tāpēc, ka neveselīgs un padarīt to lētāku neesot iemesla.

VID vadītājam nevarēs maksāt vairāk kā Ministru prezidentam

VID vadītājam nevarēs maksāt vairāk kā Ministru prezidentam

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītājam un darbiniekiem varēs maksāt vairāk nekā šobrīd, taču tikai uz iekšējo resursu rēķina, to paredz šodien Saeimā izskatīšanai atbildīgajai komisijai nodotie un tajā uzreiz konceptuāli atbalstītie Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma grozījumi.

Tiesu darbinieki draud ar streiku, ja nesaņems algas pielikumu

Tiesu darbinieki draud ar streiku, ja nesaņems algas pielikumu

Tiesu darbinieki kā tiesnešu palīgi un tulki ir juristi ar augstāko izglītību. Bet algu viņi saņem tādu pašu kā lielveikalu pārdevēji. Tas vairs neesot izturams, un viņi ir nobrieduši streikam, kas varētu paralizēt jau tā lēno Latvijas tiesu sistēmu. Tiesu darbinieku arodbiedrība cer uz desmit papildu miljoniem no valsts budžeta, bet Finanšu ministrijā atzīst, – ne visas cerības piepildās.