Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Arnis Krauze

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Ralfs Eilands TV3 pilngadības kabarē uz skatuves kāps ar kruķiem

Ralfs Eilands TV3 pilngadības kabarē uz skatuves kāps ar kruķiem

Apmeklējot TV3 pilngadības kabarē, kas notiks Zemgales Olimpiskajā centrā 19. augustā, Cabaret izrāžu režisors Viktors Runtulis aicina viesus iedarbināt iztēli, jo Ralfs traumas dēļ nevarēs izpildīt ne salto vai špagatus, ne spriganus rokenrola soļus, ko skatītāji parasti raduši redzēt šī enerģiskā dziedātāja uzstāšanās laikā.

FOTO: TV3 sejas ieraksta Jaungada šova tituldziesmu

FOTO: TV3 sejas ieraksta Jaungada šova tituldziesmu

“Zvaigžņu koris”, kura sastāvā apvienojušies TV3 raidījumu vadītāji Arnis Krauze, Agnese Drunka, Kristīne Žilde-Kerēvica un Ansis Pūpols, un Latvijā zināmi mūziķi ceturtdien pulcējās ierakstu studijā, lai ieskaņotu TV3 Jaungada šova Mirklis pirms pusnakts tituldziesmu Jaunais gads tepat aiz stūra.

Jāredz: Vaira Vīķe-Freiberga dzied kopā ar Raimondu Tigulu

Jāredz: Vaira Vīķe-Freiberga dzied kopā ar Raimondu Tigulu

TV3 ziņu žurnālists Arnis Krauze vakar savā Facebook profilā nopublicēja divus interesantus video, kurā redzams, kā mūsu ekprezidente dzied… Par to, kas īsti tas būs, plašāku materiālu skaties sestdienas ziņu sižetā, kā arī portālā Skaties.lv!

Zentiņa “tusē” ar TV zvaigznēm

Zentiņa “tusē” ar TV zvaigznēm

Skaties.lv pamanījis, ka seriāla UgunsGrēks superzvaigzne un sirdscilvēks Zentiņa ballējas ar TV3 spīdekļiem – TV3 ziņu moderatoru Arni Krauzi, Bez Tabu Juri Šteinbergu un Fortūnas rata pavēlnieku Armandu Simsonu.

Jau ceturto gadu pēc kārtas TV3 ir skatītākā televīzija

Jau ceturto gadu pēc kārtas TV3 ir skatītākā televīzija

2014.gadu MTG TV Latvija kanāls TV3 noslēdz kā skatītākais kanāls, ieņemot 1.vietu un kļūstot par skatītāko televīziju jau ceturto gadu pēc kārtas. Pagājušā gada decembrī no plaši piedāvātā svētku programmu klāsta lielākā daļa Latvijas skatītāju izvēlējās apbalvošanas ceremoniju Latvijas Lepnums, kas risinājās jau 11. gadu, un pateicās par pašaizliedzīgo darbu sabiedrības labā. Vecgada vakarā pirmo reizi TV3 ekrānos nonāca drīzumā gaidāmais šovs Sanāciet, sadziediet! un skatītājiem dāvāja daudz prieka mirkļus un dziesmu.

TV3 Ziemassvētku laikā un Vecgada vakarā piedāvā plašu programmu

TV3 Ziemassvētku laikā un Vecgada vakarā piedāvā plašu programmu

TV3 Ziemassvētku un Vecgada programma šim gadam sarūpēta plaša, un svētku jaunumi gaidāmi jau 22. decembrī, kad TV3 ekrānos svētku televīzijas pirmizrādes mainīsies viena pēc otras. Sirsnību, mieru un gaišas emocijas ikviena mājās ienesīs Laura Reinika, grupas Instrumenti Mēs tiksimies gaisā un Rēzijas Kalniņas Ziemassvētku koncerti, kā arī apbalvošanas ceremonija Latvijas Lepnums. Savukārt uz aizvadītā gada svarīgākajiem notikumiem atskatīsies raidījumi TV3 Ziņas un Nekā personīga. Izbaudiet arī bagātīgo gadu mijas piedāvājumu – Vecgada vakara šovu Sanāciet, sadziediet! un raidījumu Valstī viss ir kārtībā kanālā TV3!

Ceturtā uzdevuma – sižeta – vērtējums

Ceturtā uzdevuma – sižeta – vērtējums 33

Pirmdienas vakaros šovā TV Zvaigzne tiek prezentēts katras nedēļas “lielais” darbs, un pagājušajā nedēļā tas bija – sižeta izveide par konkrētu tēmu. Vakar vakarā šova dzīvoklī viesojās TV 3 ziņu žurnālists Arnis Krauze un skandalozā raidījuma Nekā Personīga žurnālists Ansis Pūpols, kuri noskatījās un izvērtēja jauniešu paveikto.

Arnis Krauze: “Vēlēšanu laiks žurnālistiem ir tas pats, kas sportistiem Olimpiskās spēles!”

Arnis Krauze: "Vēlēšanu laiks žurnālistiem ir tas pats, kas sportistiem Olimpiskās spēles!" 1

Ļoti daudzi mēs viņu atceramies no “Panorāmas” laikiem, bet tagad jau kādu laiku darbojas “TV3 Ziņu” ierakumos. Vienmēr ļoti nosvērts, kompetents un bieži vien apdomā katru atbildi, kuru sniedz, kā arī nekaunas atzīt, ja par kādu jautājumu viņam nav, ko teikt. Viņa balsi atpazīst gandrīz ikdiens, kurš kaut reizi ir ieslēdzis televizoru. Šoreiz “Istabas vidū” nosēdināts tika žurnālists Arnis Krauze.

Sekojiet līdzi 12.Saeimas vēlēšanām visu dienu TV3!

Sekojiet līdzi 12.Saeimas vēlēšanām visu dienu TV3!

4.oktobrī divu nedēļu ilgās “TV3 Ziņu” un “Nekā personīga” veidotie raidījumi Pēdējais vārds noslēgsies pirms galvenā politiskā notikuma – 12.Saeimas vēlēšanām! Vēlēšanu dienā paredzēti pieci “TV3 Ziņu” speciālizlaidumi, kuros žurnālisti vēstīs jaunāko un aktuālāko informāciju par vēlēšanu norisi. Savukārt nākamajā dienā, 5.oktobrī, 19:00 vēlēšanu rezultātu apkopojums un analīze raidījumā “Nekā personīga”!