Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Armija

Latvijas karavīri vairāk ēdīs vietējos produktus

Latvijas karavīri vairāk ēdīs vietējos produktus

Latvijas karavīriem pēc iespējas vairāk uzturā jālieto daudz kvalitatīvākie vietējie, nevis importa produkti. Ar šādu ideju šodien Aizsardzības ministrijā ar vietējiem lauksaimniekiem un pārtikas ražotājiem tika slēgts līgums par sadarbību Nacionālo bruņoto spēku nepārtrauktā apgādē ar augstākās kvalitātes un vides standartiem atbilstošu produkciju.

Zinātnieki izstrādā ēdienkarti Latvijas armijai

Zinātnieki izstrādā ēdienkarti Latvijas armijai 1

Garšīgu, veselīgu, drošu un ar garu derīguma termiņu. Mielastu ar šādu raksturojumu veido Latvijas Lauksaimniecības universitātes pārtikas tehnologi. Turklāt no minētās maltītes kvalitātes ir atkarīga ne tikai pusdienotāju labsajūta, bet arī Latvijas drošība, jo tā tiek izstrādāta Nacionālo bruņoto spēku izsalkuma remdēšanai.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

VIDEO: pieaug jauniesaukto karavīru skaits Latvijā

VIDEO: pieaug jauniesaukto karavīru skaits Latvijā

Latvijas Nacionālie bruņotie spēki kļūst lielāki. Jauniesaucamo kareivju skaits, salīdzinot ar pagājušo gadu, ir teju dubultojies. Šodien Ādažu militārajā bāzē savu pirmo dienesta dienu aizvadīja kārtējā jauno karavīru grupa.

Amfībijas, visurgājēji un “vācu armijas vāģis”… Vajag kara tehniku? Lūdzu – Ss.lv!

Amfībijas, visurgājēji un "vācu armijas vāģis"... Vajag kara tehniku? Lūdzu - Ss.lv!

Izrādās, Latvijā populārajā sludinājumu portālā Ss.lv iespējams iegādāties armijas tehniku – turklāt pircējiem tiek piedāvāti gan salīdzinoši lētāka tehnika, kā visurgājēji un iekrāvēji, gan “vāģi pontu mētšānai” [citāts no sludinājuma – red.],  gan iespaidīga un pavisam nopietna amfībija par 35 tūkstošiem eiro, novēroja portāls Skaties.lv.

Amerikāņu snaiperis piepušķojis savus nopelnus

Amerikāņu snaiperis piepušķojis savus nopelnus

Interneta žurnāla The Intercept rakstā apgalvots, ka Kriss Kails (Chris Kyle) autobiogrāfiskajā bestsellerā Amerikāņu snaiperis pārspīlējis savus patiesos militāros nopelnus.

Vai armijai jābūt tiesībām notriekt “dronus”? Saeimai pienācis laiks lemt par šo aktuālo jautājumu

Vai armijai jābūt tiesībām notriekt "dronus"? Saeimai pienācis laiks lemt par šo aktuālo jautājumu

Par tiesībām armijai noteiktos gadījumos nosēdināt vai iznīcināt bezpilota lidaparātus jeb “dronus” galīgo lēmumu pieņems Saeima. Kā skaidro Aizsardzības ministrija, šāda vajadzība kļūst aktuālāka, ņemot vērā vasarā plānotās sabiedroto militārās mācības Latvijā, kā arī jūlijā NATO Varšavas samitā gaidāmos lēmumus par papildu spēkiem reģionā.

Jauniešus Latvijā vilina armija, bet daudzus pieviļ vājie muskuļi

Jauniešus Latvijā vilina armija, bet daudzus pieviļ vājie muskuļi

Pēdējo gadu laikā arvien vairāk jauniešu Latvijā vēlas izmēģināt militāro karjeru, jo pamatīgi augušas karavīru algas un šī profesija kļūst pievilcīgāka. Tomēr līdz pat 40% gadījumu izrādās, ka pretendenti nespēj pienācīgi ātri skriet, ir ar vājiem muskuļiem vai vēdera presi un pārbaudījumos izkrīt. Tie, kas pārbaudījumus spēj nokārtot, pie vienaudžu vājuma vaino skolas un ģimenes, kurās fiziskā attīstība tiek atstāta novārtā.

Piesaki zibens karu liekajam svaram! Diēta – “trīsdiennieks”

Piesaki zibens karu liekajam svaram! Diēta - "trīsdiennieks"

Ja esi kareivīgi noskaņota pret saviem liekajiem kilogramiem, tad pašā laikā tev ir uzsākt īstu armijas diētu, kas sola trīs dienu laikā nomest 4 kilogramus. Vārdu sakot, ja nedēļas nogalē vēlies visus pārsteigt ar sava ķermeņa jaunām aprisēm, tad  sāc jau šodien.

Izmēģini spēkus un izpildi karavīru fiziskās sagatavotības testu

Izmēģini spēkus un izpildi karavīru fiziskās sagatavotības testu

Atbalstot Latvijas tautas sporta asociācijas pasākumu Latvijas veselības nedēļa 2016, Nacionālie bruņotie spēki ikvienam interesentam piedāvā izmēģināt savas spējas, pildot karavīru fiziskās sagatavotības pārbaužu normatīvus, kā arī piedalīties citās sportiskās aktivitātēs.

Latvija plāno palielināt karavīru skaitu Mali

Latvija plāno palielināt karavīru skaitu Mali

Latvija plāno pagarināt Nacionālo bruņoto spēku (NBS) dalības laiku ANO vadītajā stabilizācijas operācijā Mali Minusma. Tāpat tiek plānots palielināt karavīru skaitu šajā operācijā, vēsta LNT Ziņas.