Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Anglijas Premjerlīga

”Leicester City” uzvar un ”rāpjas augšup” turnīra tabulā

''Leicester City'' uzvar un ''rāpjas augšup'' turnīra tabulā

Anglijas premjerlīgas 34. kārtas spēlē minimālu uzvaru izcīnījusi pērnās sezonas čempionvienības ”Leicester City”, kas izbraukumā ar 1:0 apspēlēja ”West Bromwich Albion” futbolistus. Uzvaras vārtus 43. minūtē guva Džeimijs Vārdijs.

”Manchester United” un Mourinju sarūgtina ”Chelsea”

''Manchester United'' un Mourinju sarūgtina ''Chelsea''

Anglijas premjerlīgas 33. kārtas centrālajā spēlē ”Manchester United” savā laukumā ar 2:0 pārspēja turnīra līdervienību ”Chelsea”. Žuzē Mourinju pirmo reizi kopš trenē Mančestras vienību, prata pārspēt savu bijušo klubu.

Alī fantastiski vārti, ”Tottenham” ”saplosa” “Watford”

Alī fantastiski vārti, ''Tottenham'' ''saplosa'' "Watford"

Anglijas 31. kārtas spēlē graujošu uzvaru izcīnījusi turnīra vicelīdere ”Tottenham Hotspur”, kas savā laukumā ar 4:0 pieveica ”Watford” vienību. Uzvarētāju rindās ar fantastiskiem vārtiem atzīmējās pussargs Dele Alī, kurš raidīja bumbu vārtu devītniekā.

Lingārds triec bumbu devītniekā, “Manchester United” beidzot ielaužas premjerlīgas TOP 5

Lingārds triec bumbu devītniekā, "Manchester United'' beidzot ielaužas premjerlīgas TOP 5

Anglijas premjerlīgas 29. kārtas spēlē pie svarīgas uzvaras tikusi ”Manchester United” vienība, kas izbraukumā ar 3:1 apspēlēja “Middlesbrough” futbolistus. Ar rezultatīviem sitieniem Mančestras vienības rindās atzīmējās Maruāns Felainī un Džese Lingārds, kā arī Antonio Valensija. Līdz ar to ”United” ielauzušies kārotajā premjerlīgas TOP 5.