Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Andris Sprūds

”Brexit” varētu Putinam sniegt lielākas manevra iespējas, uzskata Sprūds

''Brexit'' varētu Putinam sniegt lielākas manevra iespējas, uzskata Sprūds

Lielbritānijas referenduma rezultāts savā ziņā varētu Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam sniegt lielākas manevra iespējas, jo Eiropas Savienība (ES) kādu laiku būs aizņemta ar “savas mājas sakārtošanu”, uzskata Latvijas Ārpolitikas institūta direktors Andris Sprūds.

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Britu izstāšanās nenozīmē ES beigas, uzskata Sprūds

Britu izstāšanās nenozīmē ES beigas, uzskata Sprūds

Lielbritānija aizvadītajā naktī pieņēmusi vēsturisku lēmumu izstāties no Eiropas Savienības (ES). Tikmēr Eiropas līderi ar nožēlu sagaida Lielbritānijas izstāšanos no ES un to apspriedīs ārkārtas sanāksmēs jau nākamnedēļ. Tikmēr Latvijas Ārpolitikas institūta direktors Andris Sprūds TV3 Ziņām atzina, ka ir daudz neskaidrību par to, kā rīkoties tālāk, jo šāds precedents nekad iepriekš ES vēsturē nav noticis. 

Sprūds Putina nomaiņu vērtē kā maz ticamu

Sprūds Putina nomaiņu vērtē kā maz ticamu 1

Apvērsums vai cita cilvēka nākšana pie varas pašreizējā Krievijas prezidenta Vladimira Putina vietā šobrīd šķiet maz ticama, tā, komentējot versijas par Putina prombūtni, sestdien vakarā LNT Ziņām norādīja Latvijas Ārpolitikas institūta direktors Andris Sprūds.