Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Andrejs Elksniņš

Budžeta izskatīšana ievelkas līdz vēlam vakaram

Budžeta izskatīšana ievelkas līdz vēlam vakaram

2017. gada valsts budžeta izskatīšana šodien ievilkusies līdz vēlam vakaram. Lai gan priekšā bija gara darbadiena, opozīcijas deputāti no rīta rosināja sēdi tomēr sākt mazliet vēlāk, lai politiķiem būtu iespēja aprunāties ar pie Saeimas ēkas sanākušajiem piketētājiem, kuri protestēja pret mikrouzņēmuma nodokļa atcelšanu. Priekšlikums gan atbalstu neguva.

Ušakovs uzskata, ka valdību vada analfabēti; Urbanovičam “besī ārā” pastāvošā korupcija

Ušakovs uzskata, ka valdību vada analfabēti; Urbanovičam "besī ārā" pastāvošā korupcija 6

Valstī pie varas ir analfabēti, un tas Saskaņas līderiem “besī ārā”. Šādi vārdi šodien izskanēja no partijas “Saskaņa” kongresa tribīnes, kur politiskā spēka pārstāvji sprieda par gatavošanos nākamgad gaidāmajām pašvaldības vēlēšanām. Partija vēlas uzvarēt pašvaldību vēlēšanās un vēlāk nokļūt pie varas arī valdībā.

“Zaķa/Elksniņa” balsu pirkšanas lietā tiesa attaisno apsūdzētos, kuri paši savu vainu bija atzinuši

"Zaķa/Elksniņa" balsu pirkšanas lietā tiesa attaisno apsūdzētos, kuri paši savu vainu bija atzinuši

Neparastākā balsu pirkšanas lieta Latvijas vēsturē šodien noslēgusies ar vēl neparastāku rezultātu – tiesa nupat attaisnoja divus vīriešus, kuri paši atzina, ka bija pirkuši balsis Latgalē 12. Saeimas vēlēšanās. Vēl dīvaināku šo lietu padarīja fakts, ka prokuratūra uzskatīja – viņi balsis pirkuši par labu Saskaņai, bet paši apsūdzētie uzstāja, ka darījuši to par labu Vienotībai.

Gan Zaķis, gan Elksniņš tiesā noliedz jebkādu saistību ar Līvānu novada balsu pircējiem

Gan Zaķis, gan Elksniņš tiesā noliedz jebkādu saistību ar Līvānu novada balsu pircējiem

Balsu pirkšanas lieta par labu Saskaņai un Andrejam Elksniņam ir Dzintara Zaķa iedvesmota politiska izrēķināšanās Drošības policijas izpildījumā – apgalvo pats Elksniņš. Tikmēr Zaķis mēģinājumos ieriebt konkurentam vaino pašu Elksniņu, atgādinot, ka balsu pirkšanā apsūdzēts ir partijas Saskaņa biedrs, kurš strādā partijas Saskaņa atbalstītājam piederošā uzņēmumā.

Kaut kas te nav tīrs… Elksniņa labā pirkto balsu apsūdzētie uzstāj, ka pirkuši konkurentiem – Vienotībai

Kaut kas te nav tīrs... Elksniņa labā pirkto balsu apsūdzētie uzstāj, ka pirkuši konkurentiem - Vienotībai 2

Dīvaini notikumi pirmdien risinājās Preiļu tiesā, kas sāka iztiesāt krimināllietu par balsu pirkšanu Saskaņas Saeimas deputāta Andreja Elksniņa labā. Pretēji izmeklētājiem, apsūdzētie uzstāja, ka viņi balsis pirkuši pavisam citas partijas – Vienotības labā. To, ka Saeimā tikt palīdzējis no Vienotības saraksta kandidējušajam Dzintaram Zaķim, apgalvoja arī partijas Saskaņa biedrs.

Nekā personīga: Saskaņa gatavojas pārņemt varu Daugavpilī

Nekā personīga: Saskaņa gatavojas pārņemt varu Daugavpilī

Saskaņa gatavojas pārņemt varu Daugavpilī – tās deputāti nesen demonstratīvi pameta mēra Jāņa Lāčplēša vadīto koalīciju un patlaban strādā opozīcijā un aktīvi kritizē vietvaras darbu, ziņo raidījums Nekā personīga.

Saskaņas deputāts Elksniņš savu lepno džipu nomā “pa lēto” no tēva firmas

Saskaņas deputāts Elksniņš savu lepno džipu nomā "pa lēto" no tēva firmas 1

Atsevišķiem deputātiem patīk braukt ar lepniem automobiļiem, taču negribas par to maksāt pilnu cenu. Līdz šim skandalozākais ir deputāta Zaķa nodokļu optimizācijas darījums, kad auto reģistrēts firmai, ietaupot tūkstošiem eiro PVN. Savs paņēmiens, kā braukt ar glaunu auto, nemaksājot par to pilnu cenu, ir deputātam Andrejam Elksniņam no Saskaņas. Viņš savu Range Rover Sport nomājot par 150 eiro mēnesī. Tas ir neticami izdevīgs darījums.

Vai LNT Ziņu moderatoram Haraldam Burkovskim būtu jākļūst par prezidentu?

Vai LNT Ziņu moderatoram Haraldam Burkovskim būtu jākļūst par prezidentu? 2

Hipotētiski piedāvājot savu kandidatūru Valsts prezidenta amatam, LNT raidījuma 900 sekundes vadītājs Haralds Burkovskis no partijas Saskaņas tā arī nav saņēmis skaidru atbildi uz jautājumu par to, kad tad ir pēdējais termiņš, kad partijām būtu jāpaziņo par saviem kandidātiem šim augstajam amatam.

Elksniņš par Zaķa skandālu: Saeima ir ieguvusi toksisku deputātu

Atklāti! Elksniņš par Zaķa skandālu: Saeima ir ieguvusi toksisku deputātu

“Augstākā tiesa ir pateikusi, ka nav guvusi ticamu pārliecību par lieliem Zaķa kunga [Saeimas deputāta Dzintara Zaķa – red.] pārkāpumiem. [..] Spriedums ir tāds, kāds tas ir. Saeima turpmākos gadus ir ieguvusi vienu kārtīgu toksisku deputātu,” komentējot tiesas spriedumu balsu pirkšanas skandālā, pauda Saskaņas pārstāvis Andrejs Elksniņš.

Elksniņš: algu palielināšnu ministriem alkst tie, kas cer uz kompensācijām

Elksniņš: algu palielināšnu ministriem alkst tie, kas cer uz kompensācijām

Šodien Ministru prezidente Laimdota Straujuma tiekas ar Finanšu ministrijas un Valsts kancelejas pārstāvjiem, lai apspriestu iespēju paaugstināt algas ministriem. Zemais atalgojums esot būtisks šķērslis, lai aizpildītu veselības ministra vakanci, un, kā norādījusi L.Straujuma, “par algām tas ir jautājums, kas agri vai vēlu ir jārisina”.

Elskniņš: Arī Latvijā noziedznieku uzraudzībai izmantos elektroniskās aproces

Elskniņš: Arī Latvijā noziedznieku uzraudzībai izmantos elektroniskās aproces

Pirmstiesas izmeklēšanā pārsvarā tiek piemēroti tādi drošības līdzekļi, kas uzdod par pienākumu atrasties savā dzīvesvietā vai arī neizbraukt no valsts, neapmeklēt noteiktas vietas un netuvoties kādām personām. Diemžēl pašlaik to izpildes kontrole ir ļoti apgrūtināta, vienlaikus arī apsūdzētām personām, kuras neatrodas apcietinājumā, ir neierobežotas tiesības pamest valsti, izvairīties no tiesas un ietekmēt liecinošās personas.