Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Agnese Drunka

Tas ir ko vērts! Ziemassvētku dāvanas gādā gadu pirms svētkiem!

Tas ir ko vērts! Ziemassvētku dāvanas gādā gadu pirms svētkiem!

Ja jautājam, kad Tu sāc domāt par Ziemassvētku dāvanām un kad tās reāli sarūpē, atbildes ir reālas. Domāju visu gadu, sapērku vai sagatavoju pēdējā nedēļā. Tomēr, ja rīkojas kā Ieva Skaistā, tad izpaliek pirmssvētku stress, skrienot un ķerot dāvanas.

Daudzus kaķēnus atrada nošautus… Dzīvnieku draugi sit trauksmes zvanu par milzīgu kaķu koloniju Rumbulā

Daudzus kaķēnus atrada nošautus... Dzīvnieku draugi sit trauksmes zvanu par milzīgu kaķu koloniju Rumbulā 12

Neapšaubāmi, ka vieni no skatītākajiem videomateriāliem sociālajos tīklos ir tie, kuros redzami dzīvnieki. Kuram gan netīk palūkot, kā jautri iznesas, piemēram, kaķi. Gozējas, dara blēņas. Bet, kā tad ar tiem kaķiem, kurus neviens nemīļo, nefilmē un kuri savu ikdienu pavada zem klajas debess? Lūk, palīgā sauciens visiem līdzcilvēkiem.

Viltotas numurzīmes – gudrs auto īpašnieku aprēķins! Policija izrāda apbrīnojamu iecietību!

Viltotas numurzīmes - gudrs auto īpašnieku aprēķins! Policija izrāda apbrīnojamu iecietību! 10

Bez Tabu skatītājs norāda, ka pa Latviju pārvietojas automašīnas, kam numurzīme, tā vien šķiet, varētu būt viltojums… Bez Tabu noskaidro, ka nereti autovadītāji, sevišķi tie, kuri iegādājušies īpašas un dārgas numurzīmes, mēdz braukt ar mašīnām, kam oriģinālu vietā ir numurzīmju butaforijas. Policija, izrādās, ir bezspēcīga pret šo visatļautību.

VIDEO! Tavs uzticamais lietussargs! Kā izvēlēties sev piemērotāko?

VIDEO! Tavs uzticamais lietussargs! Kā izvēlēties sev piemērotāko?

“Tad, kad lietussargu nepaņem līdzi, noteikti līs lietus!” Diez vai šāds ticējums pastāvēja 1715. gadā Parīzē, bet tieši tad un tura radās pirmais saliekamais lietussargs. Un kas ir Parīzē, ātri vien nonāk arī Latvijā, tādēļ Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs glabā ap pussimtu aizgājušā gada godība kā saules, tā lietussargus!

255 lappuses ar Kristapu Porziņģi! Kāds viņš ir patiesībā?

255 lappuses ar Kristapu Porziņģi! Kāds viņš ir patiesībā?

Kurš ir mūsu valsts lielākais Kristaps? Nu, protams, ka tas ir Kristaps Porziņģis, un šodien klajā nāca grāmata ar tādu nosaukumu Kristaps Porziņģis, Brālis. Grāmata, kuru sarakstījis Kristapa vecākais brālis Jānis Porziņģis kopā ar žurnālistu Armandu Puči.

Ievērtē, kā ar auto brauc kungs 95 gadu vecumā! Bīstami vai droši?

Ievērtē, kā ar auto brauc kungs 95 gadu vecumā! Bīstami vai droši? 5

Saldenieks Alfrēds Lākutis ir viens no vecākajiem autovadītājiem Latvijā, nule kā ticis pie ģimenes ārsta izsniegtas medicīniskās izziņas. 95 gadus vecā kunga mazdēls pauž satraukumu, ka vectēva veselības stāvoklis nav piemērots braukšanai pie stūres. CSDD skaidro kārtību, kādā iespējams medicīnisko izziņu pārbaudīt un anulēt.

Pamet darbu advokātu birojā un dodas pusotru gadu ilgā ceļojumā!

Pamet darbu advokātu birojā un dodas pusotru gadu ilgā ceļojumā!

Cik daudzi no mums nav gribējuši izrauties no rutīnas un aizbraukt prom tālu, tālu? Ceļojumā iespējams pat apkārt pasaulei! Tieši tāda ideja dzima advokātu birojā strādājošā Daiņa galvā. Pirmā doma bijusi braukt apkārt pasaulei, tad domājis, ka galamērķis varētu būt Austrālija, bet beigās par ceļojuma galamērķi kļuvusi tālākā apdzīvotā vieta no Latvijas Pita sala!

Pie tualetes durvīm Ziepniekkalna poliklīnikā regulāri tiek atstāts maisiņš ar urīnu!

Pie tualetes durvīm Ziepniekkalna poliklīnikā regulāri tiek atstāts maisiņš ar urīnu!

Bez Tabu saņem skatītājas iesūtītas fotogrāfijas. Ar to palīdzību viņa norāda, ka veselības centrā Ziepniekkalns slēgto tualešu dēļ pacienti spiesti čurāt plastmasas maisiņos un novietot tos pie tualetēm. Bez Tabu, veicot slēptās kameras eksperimentu, atklāj, ka tiešām tikai divas tualetes ir pacientiem pieejamas, pārējās ir slēgtas.