Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Agnese Drunka

Neriskē ar bērna dzīvību! Pirms piesprādzē bērnu autokrēslā, novelc viņam biezo jaku!

Neriskē ar bērna dzīvību! Pirms piesprādzē bērnu autokrēslā, novelc viņam biezo jaku! 4

Protams, mēs varam tikai cerēt, ka visi bērni, kuri brauc automašīnā, brauc atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem, piesprādzēti autokrēslos. Tomēr mēs nevaram būt pārliecināti, ka viņi piesprādzēti droši, īpaši tagad ziemas apstākļos. Tieši tāpēc Bez Tabu veic eksperimentu, lai pārliecinātos, cik nedroši piesprādzēts bērns autokrēsliņā ar biezu, ”pufīgu” jaku!

Tas ir ko vērts! Ziemassvētku dāvanas gādā gadu pirms svētkiem!

Tas ir ko vērts! Ziemassvētku dāvanas gādā gadu pirms svētkiem!

Ja jautājam, kad Tu sāc domāt par Ziemassvētku dāvanām un kad tās reāli sarūpē, atbildes ir reālas. Domāju visu gadu, sapērku vai sagatavoju pēdējā nedēļā. Tomēr, ja rīkojas kā Ieva Skaistā, tad izpaliek pirmssvētku stress, skrienot un ķerot dāvanas.

Daudzus kaķēnus atrada nošautus… Dzīvnieku draugi sit trauksmes zvanu par milzīgu kaķu koloniju Rumbulā

Daudzus kaķēnus atrada nošautus... Dzīvnieku draugi sit trauksmes zvanu par milzīgu kaķu koloniju Rumbulā 12

Neapšaubāmi, ka vieni no skatītākajiem videomateriāliem sociālajos tīklos ir tie, kuros redzami dzīvnieki. Kuram gan netīk palūkot, kā jautri iznesas, piemēram, kaķi. Gozējas, dara blēņas. Bet, kā tad ar tiem kaķiem, kurus neviens nemīļo, nefilmē un kuri savu ikdienu pavada zem klajas debess? Lūk, palīgā sauciens visiem līdzcilvēkiem.

Viltotas numurzīmes – gudrs auto īpašnieku aprēķins! Policija izrāda apbrīnojamu iecietību!

Viltotas numurzīmes - gudrs auto īpašnieku aprēķins! Policija izrāda apbrīnojamu iecietību! 10

Bez Tabu skatītājs norāda, ka pa Latviju pārvietojas automašīnas, kam numurzīme, tā vien šķiet, varētu būt viltojums… Bez Tabu noskaidro, ka nereti autovadītāji, sevišķi tie, kuri iegādājušies īpašas un dārgas numurzīmes, mēdz braukt ar mašīnām, kam oriģinālu vietā ir numurzīmju butaforijas. Policija, izrādās, ir bezspēcīga pret šo visatļautību.

VIDEO! Tavs uzticamais lietussargs! Kā izvēlēties sev piemērotāko?

VIDEO! Tavs uzticamais lietussargs! Kā izvēlēties sev piemērotāko?

“Tad, kad lietussargu nepaņem līdzi, noteikti līs lietus!” Diez vai šāds ticējums pastāvēja 1715. gadā Parīzē, bet tieši tad un tura radās pirmais saliekamais lietussargs. Un kas ir Parīzē, ātri vien nonāk arī Latvijā, tādēļ Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs glabā ap pussimtu aizgājušā gada godība kā saules, tā lietussargus!

255 lappuses ar Kristapu Porziņģi! Kāds viņš ir patiesībā?

255 lappuses ar Kristapu Porziņģi! Kāds viņš ir patiesībā?

Kurš ir mūsu valsts lielākais Kristaps? Nu, protams, ka tas ir Kristaps Porziņģis, un šodien klajā nāca grāmata ar tādu nosaukumu Kristaps Porziņģis, Brālis. Grāmata, kuru sarakstījis Kristapa vecākais brālis Jānis Porziņģis kopā ar žurnālistu Armandu Puči.