Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Agnese Drunka

“Lattelecom” noķer uz reklāmas ”āķa” un netur doto solījumu. Klienti neapmierināti!

"Lattelecom" noķer uz reklāmas “āķa” un netur doto solījumu. Klienti neapmierināti! 20

Liepājniece Inita uzskata, ka telekomunikāciju uzņēmums 2015. gada rudenī viņu uzķēris uz reklāmas āķa. Par ēsmu izmanto iespēju 48 mēnešus, proti, četrus gadus maksāt par pakalpojumu nemainīgu, garantētu summu 16,90 eiro. Taču nav pagājusi ne puse no laika, kad, kā liepājniece uzskata, “Lattelecom” doto vārdu lauž un liek maksāt vairāk. “Lattelecom” uzskata, ka izmaiņas un dārgāka maksa ir klientu interesēs. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs uzsāk pārbaudi.

VIDEO! Bez Tabu fans smieklīgi tirda raidījuma vadītāju Agnesi Drunku!

VIDEO! Bez Tabu fans smieklīgi tirda raidījuma vadītāju Agnesi Drunku!

Raidījums Bez Tabu ir priecīgi un pateicīgi ikvienam, kurš pārraidi vēro ikdienā! Bez Tabu vadītāja un korespondente Agnese Drunka, veicot ielu intervijas, sastapās ar īstenu raidījuma fanu, kurš Agnesei ne tikai izteica komplimentus, bet arī tirdīja par kolēģi Evelīnu Strazdiņu!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Vasara nozīmē sauli, karstumu, košus tērpus un aizvien mazāk un mazāk laika, lai pagūtu parūpēties par to, lai šajā laikā mūsu izskats būtu tiešām veselīgs un pievilcīgs. Tā ir tiesa – vasarā mūsu āda saskaras ar ļoti daudziem izaicinājumiem: karsto sauli, sāļo jūras ūdeni un pilsētas piesārņojumu, tāpēc rūpes par ādu vasaras sezonā ir visnotaļ būtiskas.

Valsts taupa līdzekļus, raujot bērniem zobus bez narkozes! Vai tiešām?

Valsts taupa līdzekļus, raujot bērniem zobus bez narkozes! Vai tiešām? 1

Kādas stomatoloģijas institūta apmeklētājas ”Facebook ” ieraksts šonedēļ guvis plašu rezonansi, jo vēsta, ka Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta apmeklējuma laikā bija dzirdami bērnu kliedzieni. Ārsts atbildējis, ka bērniem zobu raušana ar narkozes lietošanu notiek līdz pulksten 14.00, bet pēc tam narkoze netiek piedāvāta, jo tam nepietiek līdzekļu.

Neriskē ar bērna dzīvību! Pirms piesprādzē bērnu autokrēslā, novelc viņam biezo jaku!

Neriskē ar bērna dzīvību! Pirms piesprādzē bērnu autokrēslā, novelc viņam biezo jaku! 4

Protams, mēs varam tikai cerēt, ka visi bērni, kuri brauc automašīnā, brauc atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem, piesprādzēti autokrēslos. Tomēr mēs nevaram būt pārliecināti, ka viņi piesprādzēti droši, īpaši tagad ziemas apstākļos. Tieši tāpēc Bez Tabu veic eksperimentu, lai pārliecinātos, cik nedroši piesprādzēts bērns autokrēsliņā ar biezu, ”pufīgu” jaku!

Tas ir ko vērts! Ziemassvētku dāvanas gādā gadu pirms svētkiem!

Tas ir ko vērts! Ziemassvētku dāvanas gādā gadu pirms svētkiem!

Ja jautājam, kad Tu sāc domāt par Ziemassvētku dāvanām un kad tās reāli sarūpē, atbildes ir reālas. Domāju visu gadu, sapērku vai sagatavoju pēdējā nedēļā. Tomēr, ja rīkojas kā Ieva Skaistā, tad izpaliek pirmssvētku stress, skrienot un ķerot dāvanas.

Daudzus kaķēnus atrada nošautus… Dzīvnieku draugi sit trauksmes zvanu par milzīgu kaķu koloniju Rumbulā

Daudzus kaķēnus atrada nošautus... Dzīvnieku draugi sit trauksmes zvanu par milzīgu kaķu koloniju Rumbulā 12

Neapšaubāmi, ka vieni no skatītākajiem videomateriāliem sociālajos tīklos ir tie, kuros redzami dzīvnieki. Kuram gan netīk palūkot, kā jautri iznesas, piemēram, kaķi. Gozējas, dara blēņas. Bet, kā tad ar tiem kaķiem, kurus neviens nemīļo, nefilmē un kuri savu ikdienu pavada zem klajas debess? Lūk, palīgā sauciens visiem līdzcilvēkiem.

Viltotas numurzīmes – gudrs auto īpašnieku aprēķins! Policija izrāda apbrīnojamu iecietību!

Viltotas numurzīmes - gudrs auto īpašnieku aprēķins! Policija izrāda apbrīnojamu iecietību! 10

Bez Tabu skatītājs norāda, ka pa Latviju pārvietojas automašīnas, kam numurzīme, tā vien šķiet, varētu būt viltojums… Bez Tabu noskaidro, ka nereti autovadītāji, sevišķi tie, kuri iegādājušies īpašas un dārgas numurzīmes, mēdz braukt ar mašīnām, kam oriģinālu vietā ir numurzīmju butaforijas. Policija, izrādās, ir bezspēcīga pret šo visatļautību.

VIDEO! Tavs uzticamais lietussargs! Kā izvēlēties sev piemērotāko?

VIDEO! Tavs uzticamais lietussargs! Kā izvēlēties sev piemērotāko?

“Tad, kad lietussargu nepaņem līdzi, noteikti līs lietus!” Diez vai šāds ticējums pastāvēja 1715. gadā Parīzē, bet tieši tad un tura radās pirmais saliekamais lietussargs. Un kas ir Parīzē, ātri vien nonāk arī Latvijā, tādēļ Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs glabā ap pussimtu aizgājušā gada godība kā saules, tā lietussargus!

255 lappuses ar Kristapu Porziņģi! Kāds viņš ir patiesībā?

255 lappuses ar Kristapu Porziņģi! Kāds viņš ir patiesībā?

Kurš ir mūsu valsts lielākais Kristaps? Nu, protams, ka tas ir Kristaps Porziņģis, un šodien klajā nāca grāmata ar tādu nosaukumu Kristaps Porziņģis, Brālis. Grāmata, kuru sarakstījis Kristapa vecākais brālis Jānis Porziņģis kopā ar žurnālistu Armandu Puči.

Ievērtē, kā ar auto brauc kungs 95 gadu vecumā! Bīstami vai droši?

Ievērtē, kā ar auto brauc kungs 95 gadu vecumā! Bīstami vai droši? 5

Saldenieks Alfrēds Lākutis ir viens no vecākajiem autovadītājiem Latvijā, nule kā ticis pie ģimenes ārsta izsniegtas medicīniskās izziņas. 95 gadus vecā kunga mazdēls pauž satraukumu, ka vectēva veselības stāvoklis nav piemērots braukšanai pie stūres. CSDD skaidro kārtību, kādā iespējams medicīnisko izziņu pārbaudīt un anulēt.