Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Agnese Drunka

“Lattelecom” noķer uz reklāmas ”āķa” un netur doto solījumu. Klienti neapmierināti!

"Lattelecom" noķer uz reklāmas “āķa” un netur doto solījumu. Klienti neapmierināti! 20

Liepājniece Inita uzskata, ka telekomunikāciju uzņēmums 2015. gada rudenī viņu uzķēris uz reklāmas āķa. Par ēsmu izmanto iespēju 48 mēnešus, proti, četrus gadus maksāt par pakalpojumu nemainīgu, garantētu summu 16,90 eiro. Taču nav pagājusi ne puse no laika, kad, kā liepājniece uzskata, “Lattelecom” doto vārdu lauž un liek maksāt vairāk. “Lattelecom” uzskata, ka izmaiņas un dārgāka maksa ir klientu interesēs. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs uzsāk pārbaudi.

Valsts taupa līdzekļus, raujot bērniem zobus bez narkozes! Vai tiešām?

Valsts taupa līdzekļus, raujot bērniem zobus bez narkozes! Vai tiešām? 1

Kādas stomatoloģijas institūta apmeklētājas ”Facebook ” ieraksts šonedēļ guvis plašu rezonansi, jo vēsta, ka Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta apmeklējuma laikā bija dzirdami bērnu kliedzieni. Ārsts atbildējis, ka bērniem zobu raušana ar narkozes lietošanu notiek līdz pulksten 14.00, bet pēc tam narkoze netiek piedāvāta, jo tam nepietiek līdzekļu.

Neriskē ar bērna dzīvību! Pirms piesprādzē bērnu autokrēslā, novelc viņam biezo jaku!

Neriskē ar bērna dzīvību! Pirms piesprādzē bērnu autokrēslā, novelc viņam biezo jaku! 4

Protams, mēs varam tikai cerēt, ka visi bērni, kuri brauc automašīnā, brauc atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem, piesprādzēti autokrēslos. Tomēr mēs nevaram būt pārliecināti, ka viņi piesprādzēti droši, īpaši tagad ziemas apstākļos. Tieši tāpēc Bez Tabu veic eksperimentu, lai pārliecinātos, cik nedroši piesprādzēts bērns autokrēsliņā ar biezu, ”pufīgu” jaku!

Tas ir ko vērts! Ziemassvētku dāvanas gādā gadu pirms svētkiem!

Tas ir ko vērts! Ziemassvētku dāvanas gādā gadu pirms svētkiem!

Ja jautājam, kad Tu sāc domāt par Ziemassvētku dāvanām un kad tās reāli sarūpē, atbildes ir reālas. Domāju visu gadu, sapērku vai sagatavoju pēdējā nedēļā. Tomēr, ja rīkojas kā Ieva Skaistā, tad izpaliek pirmssvētku stress, skrienot un ķerot dāvanas.

Daudzus kaķēnus atrada nošautus… Dzīvnieku draugi sit trauksmes zvanu par milzīgu kaķu koloniju Rumbulā

Daudzus kaķēnus atrada nošautus... Dzīvnieku draugi sit trauksmes zvanu par milzīgu kaķu koloniju Rumbulā 12

Neapšaubāmi, ka vieni no skatītākajiem videomateriāliem sociālajos tīklos ir tie, kuros redzami dzīvnieki. Kuram gan netīk palūkot, kā jautri iznesas, piemēram, kaķi. Gozējas, dara blēņas. Bet, kā tad ar tiem kaķiem, kurus neviens nemīļo, nefilmē un kuri savu ikdienu pavada zem klajas debess? Lūk, palīgā sauciens visiem līdzcilvēkiem.

Viltotas numurzīmes – gudrs auto īpašnieku aprēķins! Policija izrāda apbrīnojamu iecietību!

Viltotas numurzīmes - gudrs auto īpašnieku aprēķins! Policija izrāda apbrīnojamu iecietību! 10

Bez Tabu skatītājs norāda, ka pa Latviju pārvietojas automašīnas, kam numurzīme, tā vien šķiet, varētu būt viltojums… Bez Tabu noskaidro, ka nereti autovadītāji, sevišķi tie, kuri iegādājušies īpašas un dārgas numurzīmes, mēdz braukt ar mašīnām, kam oriģinālu vietā ir numurzīmju butaforijas. Policija, izrādās, ir bezspēcīga pret šo visatļautību.

VIDEO! Tavs uzticamais lietussargs! Kā izvēlēties sev piemērotāko?

VIDEO! Tavs uzticamais lietussargs! Kā izvēlēties sev piemērotāko?

“Tad, kad lietussargu nepaņem līdzi, noteikti līs lietus!” Diez vai šāds ticējums pastāvēja 1715. gadā Parīzē, bet tieši tad un tura radās pirmais saliekamais lietussargs. Un kas ir Parīzē, ātri vien nonāk arī Latvijā, tādēļ Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs glabā ap pussimtu aizgājušā gada godība kā saules, tā lietussargus!