Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

900 sekundes

Ko visbiežāk zog no Latvijas viesnīcām?

Ko visbiežāk zog no Latvijas viesnīcām?

Dažādu suvenīru un priekšmetu zagšana no viesnīcas ir visai izplatīta parādība visā pasaulē. Piemēram, Lielbritānijā ceturtdaļa aptaujāto viesnīcu iemītnieku ir norādījuši, ka esot zaguši aizkarus. Bet ko tūristi zog no Latvijas viesnīcām?

Divas trešdaļas Latvijas iedzīvotāju guļ mazāk par 7 stundām

Divas trešdaļas Latvijas iedzīvotāju guļ mazāk par 7 stundām

Divas trešdaļas Latvijas iedzīvotāju guļ mazāk par 7 stundām, liecina jauns pētījums. Turklāt daudzi no mums naktīs arī slikti guļ un bieži mokās ar bezmiegu. Stress, nespēja atslēgties no ikdienas skrējiena, bažas par rītdienu – tas nedod iespēju aizmigt; miegs ir saraustīts un sekas jūtamas veselībā.

Satraucoša situācija Vidusjūrā! Šogad noslīkuši jau 219 cilvēki

Satraucoša situācija Vidusjūrā! Šogad noslīkuši jau 219 cilvēki 4

Patvēruma meklētāji turpina riskēt ar savām dzīvībām un, šķērsojot Vidusjūru, cenšas sasniegt Eiropas krastus. Jaunākā Starptautiskās migrācijas organizācijas apkopotā informācija liecina, ka šā gada pirmajās nedēļās, cenšoties nokļūt Eiropā pār Vidusjūru, noslīkuši vismaz 219 cilvēki.

Varam lepoties! Latvijas izgudrojumus vēlas pirkt visā pasaulē

Varam lepoties! Latvijas izgudrojumus vēlas pirkt visā pasaulē

Bezpilota lidaparāti, mētājami mikrofoni, zāles pret neauglību: šie un daudzi citi Latvijā radīti izgudrojumi arvien vairāk iekaro ārvalstu pircēju sirdis un prātus. Laikā, kad kopējais eksporta apjoms mūsu valstij ir nemainīgs un īsti nepieaug, augsto tehnoloģiju eksports aug arvien straujāk.