Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

900 sekundes

Ielām nav jāizskatās kā šaha laukumam! Stingrākas prasības pilsētas ielu seguma atjaunošanai

Ielām nav jāizskatās kā šaha laukumam! Stingrākas prasības pilsētas ielu seguma atjaunošanai

Ielām nav jāizskatās kā šaha laukumam! Marta vidū ir stājušies spēkā grozījumi Rīgas domes saistošajos noteikumos, kas paredz stingrākas prasības pilsētas ielu seguma atjaunošanai, veicot darbus uz transporta būvēm. Piemēram, trīs kalendāro gadu laikā viena gada vietā, kā ir bijis līdz šim, nav pieļaujama atkārtota asfaltbetona seguma uzlaušana. Tikmēr eksperti šos grozījumus vērtē neviennozīmīgi, brīdinot, ka arī šis termiņš neglābs asfaltbetona seguma kvalitāti, kas noteikti cieš no šīs iejaukšanās.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda šodien 16:52

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Piektdien “900 sekunžu” Lielajā intervijā – Gaismas pils direktors Andris Vilks

Piektdien "900 sekunžu" Lielajā intervijā - Gaismas pils direktors Andris Vilks

Valsts neizveidojas vienā dienā – līdz 1918. gadam vēsturisku notikumu virkne jau lika pamatus apziņai, ka valstij esam gatavi. Tā, runājot par stāstiem, ko akcentēt, Latvijas simtgadi sagaidot, saka Andris Vilks, Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors. Toreiz mums piemita “valstsgriba”, kas tagad brīžiem ir arī apdraudēta.

Vai piena cena veikalos šogad augs vēl?

Vai piena cena veikalos šogad augs vēl?

Piena iepirkuma cenas gada laikā palielinājušās gandrīz uz pusi, un veikalos šis kāpums ir jau jūtams – klāt piena un piena produktu cenai nākuši vidēji 15%. Šobrīd iepirkuma cenas kāpums ārējos tirgos un biržās ir apstājies. Vai tas ir uz ilgu laiku un kas mūs šogad sagaida piena produktu tirdzniecībā?