Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

900 sekundes

900 sekundes - populārs, vairākkārt apbalvots un bieži citēts rīta ziņu raidījums kanālā LNT. Ēterā katru darba dienas rītu no pulksten 6.30. Raidījumu vada - Kristīne Garklāva, Mārtiņš Daugulis, Arta Skuja, Tālis Eipurs.

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Dzīve pirms interneta – lai izveidotu izstādi, tiek meklētas vēstures liecības; iesniedz savu!

Dzīve pirms interneta - lai izveidotu izstādi, tiek meklētas vēstures liecības; iesniedz savu!

Laiks pirms mobilo tālruņu īsziņām un “feisbuka”, laiks, kad norunātās tikšanās nedrīkstēja kavēt… Patlaban tiek veidota izstāde par aizvadītā gadsimta nogali kā laiku pirms interneta. Izstādes autori aicina cilvēkus piedalīties izstādes veidošanā, nosūtot tā laika liecības, saglabājušās kādas dienasgrāmatas, glītrakstīšanas burtnīcas vai citas lietas, kas vairs nav nepieciešamas, piemēram, koppapīru.

Būvniecībā strādājošajiem turpmāk būs jāreģistrējas, sākot un beidzot darba dienu

Būvniecībā strādājošajiem turpmāk būs jāreģistrējas, sākot un beidzot darba dienu 2

Darba laika elektroniskā reģistrācija tiek ieviesta, lai izskaustu ēnu ekonomiku. Valsts ieņēmumu dienestā (VID) iesniegtie nostrādāto stundu daudzums bieži vien neatbilst realitātei, to samazina, lai izvairītos no nodokļu nomaksas. Ieviešot elektronisko darba laika uzskaiti, Valsts ieņēmumu dienests un darba inspekcija redzēs patieso laiku, ko strādnieki pavadījuši darbavietā.

3,9 vāji punkti – tā 10 punktu skalā cilvēki vērtē Saeimas darbu

3,9 vāji punkti - tā 10 punktu skalā cilvēki vērtē Saeimas darbu 5

Jaunākās aptaujas dati liecina, lūk, ko – lūgti novērtēt savu apmierinātību ar Saeimas darbu 10 punktu skalā, kur 1 nozīmē ”ļoti neapmierināts”, bet 10 – ”ļoti apmierināts”, vidējais Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā sniegtais vērtējums ir 3,9 punkti.

28% Latvijas iedzīvotāju atbalsta ģimenes ārstu plānotos streikus

28% Latvijas iedzīvotāju atbalsta ģimenes ārstu plānotos streikus

Ģimenes ārsti gatavojas streikam, uz sarunu mediķus šodien aicinājusi Veselības ministrija. Ārsti vēlas, lai tiktu palielināts finansējums ģimenes ārsta prakses darbam, tāpat mediķi ir nemierā ar ministrijas piedāvāto risinājumu, kā atrast papildu naudu veselības aprūpei.