Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

900 sekundes

900 sekundes - populārs, vairākkārt apbalvots un bieži citēts rīta ziņu raidījums kanālā LNT. Ēterā katru darba dienas rītu no pulksten 6.30. Raidījumu vada - Kristīne Garklāva, Mārtiņš Daugulis, Arta Skuja, Tālis Eipurs.

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Ušakovs IZM pētījuma rezultātus dēvē par viltotiem un krāpnieciskiem

Ušakovs IZM pētījuma rezultātus dēvē par viltotiem un krāpnieciskiem 3

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēc nākšanas klajā ar pētījuma starprezultātiem rosinājusi, ka nākotnē skolas varētu vērtēt pēc vairākiem kritērijiem, tostarp pēc mācību kvalitātes. Un ministrija norāda, ka arī Rīgā, īpaši mazākumtautību skolās, tieši šī kvalitāte būtiski klibo.

Uzņēmēji: ielu muzikanti var būt kaitinoši un traucēt, taču policija ne vienmēr spēj palīdzēt

Uzņēmēji: ielu muzikanti var būt kaitinoši un traucēt, taču policija ne vienmēr spēj palīdzēt

Arvien biežāk Latvijas pilsētu ielās dzirdami ielu muzikantu priekšnesumi. To izpildījums var būt ļoti dažādā līmenī. It īpaši to pamana Vecrīgas uzņēmēji, kuri uzskata, ka ielu mūziķu darbību būtu jāregulē. Savukārt Rīgas domē norāda, ka uz ielas muzikantiem attiecas tie paši sabiedriskās kārtības noteikumi kā uz visiem iedzīvotājiem un, ja muzikanta priekšnesums ir īpaši traucējošs, vienmēr ir iespēja saukt policiju. Tomēr uzņēmēji norāda, ka policija vienmēr nespēj palīdzēt, jo par sliktu mūzikas kvalitāti nevienu aizturēt nevar.