Zaļā ceturtdiena

Zaļā ceturtdiena

Homo ecos aicina – dzīvo zaļi kopā ar Star FM Zaļo ceturtdienu! Katru ceturtdienu plkst. 18.00 Egons Reiters ar viesiem pastāstīs, kā ikdienā efektīvi lietot resursus, kā videi draudzīgi iepirkties, kā dzīvot, lai tev un dabai labi?

Esi īsts dabas draugs – piedalies konkursā “Zaļais tests“, sacenties ar viesi ēterā, atbildi uz 5 jautājumiem par aktuālām tēmam – Dzīvesveids, Resursi, Daba, Klimats, Latvijai 100 un laimē Latvijā radīta ķermeņa kopšanas produktu sēriju Pien Dairy Spa, no dabīgām piena sūkalām ar ādu mīkstinošām un barojošām īpašībām.

Lai Tev katra diena zaļa!

Zvani uz ētera studiju pa tālruni 67447744, sūti jautājumus, komentārus un  Tev  interesējošus tematus StarFM Twitter un Facebook.

Jautājumu un komentāru  sadaļa

Frīdriha Ēberta fonds (FEF) tika nodibināts 1925. gadā kā Vācijas pirmā demokrātiski ievēlētā prezidenta Frīdriha Ēberta politiskais mantojums. Ēberts, sociāldemokrāts no vienkāršas amatnieku vides, kurš bija izvirzījies līdz augstākajam politiskajam amatam valstī, atbildot uz savu sāpīgo politiskās konfrontācijas pieredzi, ierosināja nodibināt fondu.
Frīdriha Eberta fonds (Friedrich-Ebert-Stiftung) ir privāta bezpeļņas kultūras iestāde, kura ir uzticīga sociāldemokrātijas idejām un pamatvērtībām.

 

HE_logo_zils_hor-(1)                  Pien logo.png