Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Vairāk
Šobrīd ēterā:

Tikai labākā mūzika!

Konkursi

Konkursu noteikumi

Kļūsti par ikviena pasākuma zvaigzni!

Šī ir tava iespēja laimēt savu sapņu kleitu 1000 eiro vērtībā no slavenās Latvijas dizaineres Katya Katya Shehurina jaunās vasaras kolekcijas Candy Shop no kāzu salona 6. Septembris!

Kas jādara? Jāizstāsta, kāds ir Tavs lielais vasaras notikums, kura vēlies uzmirdzēt jaunā skaistā Katya Katya ...

Stiprinieku konkurss

Stiprinieks, kas velk 12-tonnīgu autobusu ar matiem, komanda, kas stumj lidmašīnu vai ķīnietis, kas zobos tur veselu grēdu ar krēsliem! Kas viņiem visiem kopīgs? Viņi noteikti pirms tam ir iegājuši Narvesen pēc rīta kafijas, jo Narvesen kafija tagad vēl stiprāka. Uhhh, kāds mundrums un spēks!

...

Trāpi mērķī

Vai Tu zini kāda ir labākā stratēģija, kā laimēt loterijā? Tieši tā - piedaloties! Radio Starfm Zoopasta aicina piedalīties Latvijas Lielajā Piena loterijā, bet vispirms iesildīties Zoopastas konkursā pl. 8:20. Trāpi mērķī vārdā PIENS un saņem somu ar gardiem piena produktiem.

 

Loteri...

Patiesība vai blēņas

StarFM Zoopastas konkursā 9:45 atšķir patiesību no blēņām. Un balva ir tā vērta, 24 eur dāvankarte no Subway!

Atvērtās dienas laukos

Lauki gaida ciemos ar plaši atvērtām durvīm! Radio StarFM kopā ar Lauku ceļotāju aicina doties uz akcijas "Atvērtās dienas laukos" saimniecībām!
Ja būsi aktīvs Starfm klausītājs pl. 10.45 un piedalīsies konkursā 10 no 10 , iespējams Tu saņemsi dāvanas no Lauku ceļotāja, kā arī lielo nedēļas balv...