Žila Bjanki veselības stāvoklis joprojām ļoti smags

0 komentāri

Pēc vakar piedzīvotās avārijas Japānas Grand Prix, 25 gadus vecā Žila Bjanki veselības stāvoklis joprojām ir ļoti smags. ”Marussia” komanda lūdz būt pacietīgiem – jauna informācija tiks sniegta brīdī, kad to par vajadzīgu uzskatīs Žila ģimene un Mie slimnīcas pārstāvji.

Vakar ”Marussia” pilotam Žilam Bjanki Mie pilsētas slimnīcā tika veikta trīs stundas ilga galvas operācija. Savukārt par, to vai ārsti veikuši vēl vienu operāciju, tiek sniegta pretrunīga informācija. Bjanki joprojām var elpot tikai ar respiratora palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Japānas Grand Prix 42.aplī 7.līkumā no trases izlidoja Adrians Zutils, kura ”Sauber” formulu traktors mēģināja nogādāt aiz trases aizsargbarjerām. Šajā brīdī no trases izlidoja arī Žila Bjanki ”Marussia” formula un sadūrās ar traktoru. Bjanki ātrās palīdzības mašīna bez samaņas nogādāja slimnīcā, kur franču pilots tika operēts. Sacīkstes tika apturētas 44.aplī un par uzvarētāju kļuva Luiss Hamiltons.

Žils Bjanki šogad izcīnīja savus un ”Marussia” komandas pirmos punktus F1, finišējot 9.vietā Monako Lielās Balvas izcīņā. Žils ir ”Ferrari jauno braucēju akadēmijas absolvents un arī viņa pilota nākotne ir saistīta ar ”Ferrari” komandu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas