Zemgus Girgensons un Bufalo Sabres turpina zaudēt

Nacionālajā Hokeja līgā Zemgus Girgensona Bufalo Sabres piedzīvoja 10 zaudējumu 12 spēlēs, ar 0:5 piekāpjoties Jevgeņija Malkina un Sidnija Krosbija Pitsburgas Penguins.

Pret vienu no labākajiem līgas uzbrukumiem Bufalo Sabres un bijušais Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans vārtos lika Jonasu Enrotu. Tomēr zviedru vārtsargs šajā vakarā nebija glābējs. Divas ripas Enrota vārtos iemeta Kriss Kunics, pa vienai Bleiks Kumo, Patriks Hornkvists un Jevgeņijs Malkins. Pitsburga izcīnīja septīto uzvaru sezonā ar 5:0.

Zemgus Girgensons uz ledus bija 15 minūtes, pa vārtiem meta divas reizes, izpildīja divus spēka paņēmienus, nopelnīja arī divas soda minūtes un spēli beidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.