Zemgus Girgensons un Bufalo Sabres izcīna punktu pret spēcīgo Bostonas Bruins

Zemgus Girgensona Bufalo Sabres Nacionālās Hokeja līgas spēlē izcīnīja punktu pret spēcīgo Bostonas Bruins, piekāpjoties tikai pagarinājumā ar 2:3.

Spēlējot vairākumā, pirmos vārtus spēlē guva Sabres hokejisti. Tailers Eniss piespēlēja Drū Stafordam un Bufalo uzbrucējs gar pašu tuvo vārtu stabu iemeta ripu Niklasa Svedberga vārtos. Adams Makvaids izlīdzināja rezultātu, bet Eniss, joprojām 1. periodā,  vēlreiz izvirzīja Sabres vadībā. Piecarpus minūtes pirms 3. perioda beigām arī Bruins guva otros vārtus. Breds Maršāns pielaboja Luī Eriksona metienu, uz ko Bufalo vārtsargs Jonass Enrots nepaguva reaģēt.

Pagarinājuma otrajā minūtē Maršāns vēlreiz pārspēja Enrotu  un Bostona izcīnīja sesto uzvaru sezonā. Zemgus Girgensons spēlēja 17 minūtes, vārtu rāmī netrāpīja ne reizi un izpildīja 2 spēka paņēmienus.