Zemgus Girgensons un Bufalo Sabres ar 2:1 pārspējot Sanhosē Sharks, izcīna otro uzvaru sezonā

Nacionālās Hokeja līgas spēlē Zemgus Girgensona Bufalo Sabres, izbraukumā ar 2:1 pārspējot Sanhosē Sharks, izcīnīja otro uzvaru šosezon.

Spēles pirmajās divās trešdaļās abi vārtsargi Mihals Noivirts un Alekss Steiloks savus vārtus atstāja neskartus. Pēdējā perioda 4. minūtē Zemgus Girgensons, pacīnījies pie apmales, atdeva ripu Drū Stefordam, tas no aizvārtes piespēlēja uz vārtu priekšu Kodijam Hodžsonam, kurš izvirzīja Sabres vadībā 1:0.

Pēc nedaudz vairāk kā minūtes Steiloks neveiksmīgi atvairīja Kodija Makormika metienu, ripa nokrita priekšā nepiesegtam vārtu stūrim, un Sabres uzbrucējs Nikolā Delorīrs palielināja rezultāta starpību 2:0.

Pēc 13 sekundēm pirmos vārtus guva arī Sanhosē hokejisti. Brīdī, kad Sabres vārtsargs Noivirts bija nosegts ar abu komandu spēlētājiem, Sharks aizsargs Brents Bērns meta gandrīz no zilās līnijas, un ripa atrada ceļu uz vārtiem. Atlikušajā laikā rezultāts nemainījās, un Sabres izcīnīja otro uzvaru šosezon.

Zemgus Girgensons nepilnās 22 minūtēs meta pa vārtiem 2 reizes, izpildīja 5 spēka paņēmienus un nopelnīja trešo rezultativitātes punktu šosezon.