Zemgus Girgensons un Bufalo Sabres ar 1:5 zaudē Anaheimas Ducks

Zemgus Girgensona klubs “Bufalo Sabres” arī trešajā Nacionālās Hokeja līgas spēlē piedzīvoja zaudējumu, ar 1:5 piekāpjoties Anaheimas “Ducks”.

Bufalo “Sabres”rtus šoreiz sargāja čehu vārtsargs Mihals Noivirts, bet arī viņš nebija Girgensona kluba glābējs. Pirmajās divas trešdaļās Noivirtu pārspēja Korijs Perijs un Viljamss Karlsons. Pēdējā periodā sākumā čehs 18 sekunžu laikā kapitulēja vēl divas reizes precīzi bija Meta Beleskija un vēlreiz Karlsona metieni. “Sabres” uzbrucējs Tailers Eniss samzināja rezultāta starpību, bet piektos Anaheimas vārtus ar soda metienu guva Raians Keslers.

Zemgus Girgensons spēlēja 16 minūtes, pa “Ducks” vārtiem meta divas reizes un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.