Zemgus Girgensons gūst vārtus un tiek atzīts par spēles otro zvaigzni

Zemgus Girgensons guva savas komandas vienīgos vārtus, tomēr viņa Bufalo “Sabres” sezonas pirmajā spēlē ar 1:3 piekāpās Kolambusas “Blue Jackets”.

Latviešu uzbrucējs pārspēja Kolambusas vārtsargu Sergeju Bobrovski 2.perioda vidū. Zemgus saņēma ripu uz centra līnijas, izslidoja cauri aizsargiem un izlīdzināja rezultātu 1:1. Diemžēl pēdējā trešdaļā Kems Etkinsons un Artjoms Aņisimovs vēl divas reizes pārspēja Bufalo vārtsargu Jūnasu Enrotu, un “Sabres” zaudēja 1:3. Par spēles pirmo zvaigzni tika atzīts Etkinsons, otro – Girgensons un trešo – Bobrovskis.