Zemgus Girgensons gūst vārtus un tiek atzīts par spēles otro zvaigzni

Zemgus Girgensons guva savas komandas vienīgos vārtus, tomēr viņa Bufalo “Sabres” sezonas pirmajā spēlē ar 1:3 piekāpās Kolambusas “Blue Jackets”.

Latviešu uzbrucējs pārspēja Kolambusas vārtsargu Sergeju Bobrovski 2.perioda vidū. Zemgus saņēma ripu uz centra līnijas, izslidoja cauri aizsargiem un izlīdzināja rezultātu 1:1. Diemžēl pēdējā trešdaļā Kems Etkinsons un Artjoms Aņisimovs vēl divas reizes pārspēja Bufalo vārtsargu Jūnasu Enrotu, un “Sabres” zaudēja 1:3. Par spēles pirmo zvaigzni tika atzīts Etkinsons, otro – Girgensons un trešo – Bobrovskis.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.