Zemgus Girgensons gūst divus vārtus, Bufalo Sabres ar 3:4 zaudē Filadelfijas Flyers

Nacionālās Hokeja līgas sestdienas spēlē latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons guva divus vārtus, tomēr viņa Bufalo Sabres ar 3:4 zaudēja Filadelfijas Flyers, piedzīvojot jau desmito neveiksmi pēc kārtas.

Pirmā perioda izskaņā Kriss Stjuarts piespēlēja Zemgum Girgensonam uzbrukuma zonas vidū, latvietis negaidīti meta pa vārtiem un Flyers vārtsargs Robs Zeps sakustējās tikai tad, kad ripa jau bija ielidojusi vārtos, 1:0 Sabres vadībā.

Otrajā un trešajā periodā Sabres vārtsargu Jonasu Noivirtu četras reizes pārspēja Ādžejs Ambergers, Marks Streits, Kriss Vandevelde un Maikls Rafls, uz ko Sabres atbildēja ar vienu precīzu Tailera Enisa metienu.

Spēles pēdējās minūtēs, Bufalo zaudējot ar 2:4, divu minūšu noraidījumu saņēma Flyers uzbrucējs Vincents Lekvaljē, un Sabres nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Divu vīru pārsvaru izdevās izmantot tieši Girgensonam, kurš Zepa vārtos iemeta otro ripu šajā vakārā. Spelēt atlika tikai mazliet vairāk par minūti un Sabres ar 3:4 piedzīvoja desmito zaudējumu pēc kārtas.

Girgensons uz ledus bija 20 minūtes, pa vārtiem meta četras reizes, izpildīja vienu spēka paņēmienu, un nopelnīja divas soda minūtes. Zemgus tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni. Girgensona kontā tagad ir 13 gūti vārti, kas ir labākais rādītājs komandā – nākošais Sabres snaiperis Tailers Eniss šosezon pretinieku vārtsargus pārspējis 10 reizes.