Zemgus Girgensona Bufalo Sabres gūst ceturto uzvaru pēc kārtas

Nacionālās Hokeja līgas pirmdienas spēlē Zemgus Girgensona Bufalo Sabres pēcspēles metienos ar 5:4 uzvarēja Otavas Senators, svinot ceturto uzvaru pēc kārtas un 10 pēdējās 13 spēlēs.

Otavas uzbrucējs Bobijs Raians pirnajā trešdaļā izvirzīja vadībā Senators, bet otrajā periodā Bufalo hokejisti Rasmuss Ristolainens, Mets Molsons un Markuss Folinjo trīs reizes pārspēja Otavas vārtsargu Robinu Leneru.

Marks Stons samazināja rezultāta starpību, trešajā periodā Kērtiss Lazārs guva Senators trešos vārtus un Alekss Čiasons izvirzīja Kanādas galvaspilsētas hokejistus vadībā. Tomēr Sabres centram Braianam Flinam, vēlreiz pārspējot Leneru, izdevās panākt 4:4.

Pagarinājumā vārti netika gūti un mača liktenis izšķīrās pēcspēles metienos. Mets Molsons realizēja pirmo Sabres izgājienu, bet ne Tailers Eniss, ne Zemgus Girgensons nespēja iemest ripu Lenera vārtos. Toties Jonass Enrots atvairīja visus trīs Senators izgājienus un Bufalo Sabres ar 5:4 izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas un 10 pēdējās 13 spēlēs.

Zemgus Girgensons uz ledus bija 21 minūti, pa vārtiem meta trīs reizes un izpildīja trīs spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes un spēli beidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.