Zemgum Girgensonam rezultatīva piespēle, Bufalo Sabres zaudējums

Piektdien Nacionālajā Hokeja līgā Bufalo Sabres ar 2:3 zaudēja Edmontonas Oilers. Sabres uzbrucējs Zemgus Girgensons asistēja Metam Molsonam Bufalo pirmo vārtu guvumā.

Otrās trešdaļas pirmajā minūtē Zemgus Girgensons, ieslidojis Oilers zonā, piespēlēja Braianam Džontam, no kura piespēles Mets Molsons guva pirmos vārtus spēlē. Edmontonai vajadzēja mazāk par minūti, lai rezultātu izlīdzinātu – precīzs bija soms Liro Pakarinens, gūstot savus pirmos vārtus NHL.

Pēdējā tresdaļā Drū Stafords vēlreiz izvirzīja Bufalo vadībā, tomēr Marka Arkobelo un Boida Gordona gūtie vārti ļāva Edmontonai svinēt piekto uzvaru sezonā 3:2.