Girgensonam rezultatīva piespēle, Bufalo Sabres trešā uzvara pēc kārtas

Zemgus Girgensons rezultatīvi piespēlēja partnerim Metam Molsonam, palīdzot Bufalo Sabres ar 2:1 pārspēt Vašingtonas Capitals un izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas.

Otrās trešdaļa vidū Zemgus Girgensons cīņā pie apmales palīdzēja iegūt ripu Taileram Enisam, viņa metienu Capitals vārtsargs Breidens Holtbijs atvairīja, bet Mets Molsons no šaura leņķa trāpīja ripu vārtos.

Pēdējā periodā Vašingtonas aizsargs Mets Niskanens izlīdzināja rezultātu, bet Torijs Mičels atkal ar atkārtotu metienu guva uzvaras vārtus – 2:1. Bufalo Sabres pirmo reizi šajā sezonā svinēja trešo panākumu pēc kārtas.