Zemgum Girgensonam divi vārti, Bufalo Sabres uzvar Maple Leafs 6:2

Zemgus Girgensons sestdienas Nacionālās Hokeja līgas spēlē guva divus vārtus, un viņa Bufalo Sabres ar 6:2 uzvarēja Toronto Maple Leafs, izcīnot ceturto uzvaru sezonā.

Tailers Eniss izvirzīja Bufalo Sabres vadībā, bet pirmās trešdaļas beigās Braians Flins mazākumā aizbēga no Maple Leafs aizsargiem, noguldīja uz ledus vārtsargu Džeimsu Reimeru, sagaidīja Girgensonu, kurš saņēmis piespēli, palielināja rezultāta starpību.

Pēdējā trešdaļā Girgensons izgāja viens pret vienu pret Reimeru un guva savus otros vārtus spēlē un sestos visā sezonā. Sabres rindās rezultatīvi bija arī Drū Staforda, Meta Molsona un Tailera Maiers metieni, bet Maple Leafs labā vārtus guva Deivids Klarksons un Fils Kesels.