Zemga Girgensona Bufalo Sabres ar 2:3 zaudē Floridas Panthers

Nacionālās Hokeja līgas sestdienas spēlē Zemga Girgensona Bufalo Sabres izbraukumā ar 2:3 zaudēja Floridas Panthers.

Pirmo reizi trīs nedēļu laikā Bufalo Sabres vārtos stājās no savainojuma atlabušais Mihals Noivirts. Pirmās trešdaļas vidū viņu pārspēja Floridas Panthers uzbrucējs Breds Boiss, gūstot vienīgos vārtus šajā periodā.

Otrajā trešdaļā Drū Stafords un Braians Džionta divreiz pārspēja Panthers vārtsargu Roberto Lungo, bet arī Noivirts ielaida divas ripas pēc Tomaša Kopecka un Nika Bjugstada metieniem. Trešajā periodā rezultāts vairs nemainījās un Panthers izcīnīja uzvaru ar 3:2.

Zemgus Girgensons uz ledus bija 20 minūtes, vārtu rāmī netrāpīja, izpildīja divus spēka paņēmienus un spēli beidza ar neitrālu lietderības koeficientu.