Zemgus Girgensona Bufalo Sabres ar 0:4 zaudē Toronto Maple Leafs

Nacionālās Hokeja līgas spēlē Zemgus Girgensona Bufalo Sabres ar 0:4 izbraukumā zaudēja Toronto Maple Leafs. Tas bija Sabres astotais zaudējums desmit pirmajās NHL sezonas spēlēs.

Pirmajās divās trešdaļās tika gūti tikai vieni vārti – spēlējot vairākumā, Bufalo vārtsargu Mihalu Noivirtu pārspēja Maple Leafs uzbrucējs Tailers Bozaks. Taču pēdējās trešdaļas pirmajās desmit minūtēs Toronto labā vēl trīs vārtus guva Fils Kesels, Džeims van Rimsdaiks un Džeiks Gardiners, un Maple Leafs izcīnīja uzvaru ar 4:0.

Zemgus Girgensons uz ledus bija mazliet vairāk par 17 minūtēm, pa vārtiem nemeta, bet izpildīja deviņus! Spēka paņēmienus.