Želubovskis iemet četras ripas, HK Mogo ar 8:2 uzvar Jūrmalas HASC

HK Mogo Latvijas čempionāta mājas spēlē ceturtdien ar 8:2 apspēlēja Jūrmalas HASC hokejistus. Četrus vārtus Mogo labā guva Elviss Želubovskis, pa vieniem Sergejs Durdins, Andrejs Lavrenovs, Edgars Kurmis un Vladimirs Mamonovs.

Spēles rezultātu pirmās trešdaļas vidū atklāja Elviss Želubovskis, bet jau pēc divām minūtēm Sergejs Durdins Guntaru Reisu pārspēja otro reizi. Otrā perioda sākumā savus otros vārtus guva Želubovskis. Augusts Valdis Vasiļonoks samazināja rezultāta starpību, un spēles pirmās 40 minūtes Mogo noslēdz savā labā 3:1.

Pēdējās trešdaļas 33. sekundē Andrejs Lavrenovs guva mājinieku ceturtos vārtus un Reisa vietā HASC vārtos stājās Sims Baltruns. Vārtsargu rokāde gan jūrmalniekiem nepalīdzēja – trīs minūšu laikā Želubovskis iemeta divas ripas arī Baltruna sargātajos vārtos. Vēl reizi Mogo vārtsargu Renāru Kazanovu pārspēja Vasiļonoks, bet Mogo rindās ar precīziem metieniem izcēlās arī Edgars Kurmis un Vladimirs Mamonovs, ļaujot Mogo izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar 8:2.