Vītoliņa, Daugaviņa un Karsuma Maskavas Dynamo šodien tiksies ar CSKA

Kontinentālajā Hokeja līgā Harija Vītoliņa, Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma Maskavas Dynamo šodien Krievijas galvaspilsētas derbijā tiksies ar līgas labāko klubu Maskavas CSKA.

Abām komandām tā būs pirmā spēle 2015.gadā. Savā pēdējā KHL mačā Maskavas Dynamo ar 2:1 uzvarēja Sanktpēterburgas SKA. Pirms tam Vītoliņa klubs ar 1:2 izbraukumā zaudēja Pētera Skudras trenētajam Ņižņijnovgorodas Torpedo. CSKA savā pēdējā spēlē 28.decembrī ar 5:3 uzvarēja HK Sochi.

CSKA ar 98 punktiem ir pirmaja vietā gan KHL Rietumu konferencē, gan visā līgā. Maskavas Dynamo ar 82 Rietumu turnīra tabulā ieņem 4.vietu.

Vēlāk savā starpā spēlēs arī Rietumu konferences otrā un trešā komanda – Helsinku Jokerit un Sanktpēterburgas SKA.

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Krievijas hokeja klasika, kur allaž ir bijusi pamatīga cīņa par uzvaru neatkarīgi no turnīra tabulas. Šosezon Dmitrijam Kvartaļnovam atkal ir izdevies izveidot CSKA par superkomandu, kur visas maiņas laukumā dodas ar visaugstāko spēles disciplīnu. Paredzams, ka pēc traumas viņiem ierindā atgriežas KHL rezultatīvākais spēlētājs Aleksandrs Radulovs. Tikmēr Harijam Vītoliņam ir jāiztiek bez 7 traumētiem hokejistiem, bet ir iespēja, ka spēlēs Kaspars Daugaviņš (bija trauma) un Mārtiņš Karsums. Komandu iepriekšējā spēle 14.decembrī beidzās ar minimālu Dynamo pārsvaru 2:1 un daudzām soda minūtēm…”