Visas zaudējumu sērijas reiz beidzas: Rīgas “Dinamo” pret Zagrebas “Medeveščak”

0 komentāri
Visas zaudējumu sērijas reiz beidzas: Rīgas “Dinamo” pret Zagrebas “Medeveščak”
Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Rīgas “Dinamo” šovakar Kontinentālās Hokeja līgas spēlē “Arēnā Rīga” tiksies ar Zagrebas “Medeveščak”. Pagājušajā piektdienā izbraukumā Zagrebā rīdzinieki zaudēja Horvātijas klubam 2:3.

Abi šīs dienas pretinieki ir kaimiņi KHL Rietumu konferences tabulā. Gan “Dinamo”, gan “Medeveščak” ar 15 punktiem kopā ar Jaroslavļas “Lokomotiv” dala 10–12.vietu.

Aivars Zahārovs, TV6 un Viasat Sport Baltic komentētājs:

Rīgas “Dinamo” cietuši jau piecus zaudējumus pēc kārtas, taču visas sērijas reiz beidzas, un arī šai būs jāpārtrūkst. Laba iespēja to izdarīt būs pret Zagrebas “Medveščak”, kuriem gan šosezon vienreiz jau ir zaudēts. Ne visai kvalitatīvā mačā pirms nedēļas horvātu klubs savā laukumā bija pārāks ar 3:2. Pēc tās spēles “Medveščak” atvadījās no galvenā trenera Čaka Vēbera, un tieši pret “Dinamo” debitēs jauns vadītājs – bijušais NHL uzbrucējs Dags Šedens, kurš kā treneris veiksmīgi strādājis Somijā un Šveicē, kā arī vadījis Kanādas komandu Špenglera kausā.”

KHL spēle kanālā TV6:

Piektdien, 11. oktobrī
  • 19.15 Rīgas “Dinamo” – Zagrebas “Medeveščak”
0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas