Viktors Ščerbatihs par putru un seksuālo gaismiņu Saeimas sporta zālē

0 komentāri

2007.gada pasaules čempions svarcelšanā un bijušais Saeimas deputāts Viktors Ščerbatihs raidījumā OvertimeTV stāsta par putru Saeimas kafejnīcā un seksuālu gaismiņu sporta zālē.

Ja jūs gadījumā neticiet, ka OvertimeTV viesojas bijušais svarcēlājs, varam apliecināt, ka tas tiešām ir Viktors, kuram no kaujas 147 kilogramiem palikuši tikai 106.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

OVERTIME TV kanālā TV6:

Otrdien, 30.septembrī:
  • 22:05 OVERTIME TV
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas