Spānijas čempioni Madrides ”Atletico” UEFA Čempionu līgas sezonas pirmajā spēlē izbraukumā zaudēja Pireju ”Olympiacos” 2:3.

”Olympiacos” pēc Artura Masuaku un Ibrahima Afelaja sitieniem izvirzījās vadībā 2:0. 38.minūtē ”Atletico” uzbrucējs Mario Mandžukičs samazināja rezultāta starpību un puslaiks beidzās ar grieķu kluba pārsvaru 2:1. Lai kā centās Spānijas čempioni, pirmie vārtus atkal guva ”Olympiacos” – no tuvas distances precīzs bija Kostas Mitroglu. Antuāns Grīzmans vēl reizi samazināja rezultātu starpību, bet trīs dienas dienas pēc uzvaras Spānijas čempionāta superderbijā pār Madrides ”Real”, Grieķijā ”Atletico”  zaudēja 2:3.