VIDEO: no kā baidās pasaules čempions bobslejā Oskars Melbārdis?

0 komentāri

Oskars Melbārdis un viņa stūmēji aizvadītajā bobsleja sezonā paveica to, ko neviena latviešu ekipāža līdz šim nebija izdarījusi – izcīnīja pasaules čempionu titulu četriniekiem. Īstā drāmā četru braucienu summā tikai pēdējā braucienā apsteidzot vāciešus.

Pasaules čempionātā, atšķirībā no Pasaules kausa posmiem, tiek aizvadīti četri, nevis divi braucieni, taču rezultāta starpība vienalga bija tikai 0,04 sekundes. Tagad ledus visās trasēs ir nokusis, bet tas nenozīmē, ka sportisti var atpūsties. Sporta veidā, kur medaļu likteni izšķir sekundes simtdaļas, svarīga ir katra nianse.

Tiem, kuri braukuši bobsleja kamanās, tā ir viena no ekstrēmākajām nodarbēm viņu dzīvē, bet sportistiem, kuri to darījuši neskaitāmas reizes, tā, protams, ir ikdiena. Izrādās, arī pasaules čempionam bobslejā mēdz būt bail – tomēr pavisam no citām lietām.

Video: no kā visvairāk baidās Oskars Melbārdis?

Plašāk – piektdien raidījumā 900 sekundes!

FOTO: Saruna ar Oskaru Melbārdi

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas