UEFA Čempionu līgas jaunās sezonas pirmajā spēlē Madrides ”Real” savā ”Santiago Bernabeu” stadionā ar 5:1 uzvarēja Šveices klubu ”Basel”. Vārtus Eiropas klubu čempionu labā guva Madrides lielākās zvaigznes Garets Beils, Krištianu Ronaldu, Hamess Rodrigess un Karims Benzemā. Vēl reizi bumba ”Basel” vārtos ielidoja no pašu aizsarga Mareka Suhija.

Vispirms ”Basel” vārtsargs Tomašs Vacliks tika pārspēts, kad pēc Načo sitiena bumba atsitās pret Mareku Suhiju un ielidoja vārtos. Vairākus vārtus Madridei noorganizēja Luka Modričs. Vispirms pēc horvāta piespēles bumbu pāri vārtsargam pārcēla Garets Beils, minūti vēlāk Beils saņēmis bumbu no Modriča deva piespēli gar vārtiem, ko precīzi izmantoja Krištianu Ronaldu. ”Real” rezultattīvi bija arī Hamesa Rodrigesa un Karima Benzemā sitieni, bet ”Basel” labā vienīgos vārtus guva Derliss Gonzaless.