Veinam Rūnijam vārti un uzvara simtajā spēlē Anglijas izlasē

Veins Rūnijs sestdien aizvadīja savu simto spēli Anglijas izlasē, kas Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra E grupas spēlē ar 3:1 uzvarēja Slovēniju. Vienus vārtus guva arī Anglijas kapteinis Rūnijs.

Pēc 0:0 neizšķirta pirmajā puslaikā 58. minūtē Anglijas izlases un Liverpool pussargs Džordans Hendersons ievirzīja bumbu pats savos vārtos. Taču jau pēc minūtes Anglijas fani Vemblija stadionā varēja uzgavilēt – soda laukumā tika nogāzts Rūnijs un pats jubilārs ar 11 m soda sitienu panāca neizšķirtu.

Vēl divas reizes Slovēnijas vārtsargu Samiru Handanoviču pārspēja Arsenal uzbrucējs Denijs Velbeks, un Anglija ar 3:1 svinēja ceturto uzvaru četrās kvalifikācijas spēlēs.