VEF Rīga VTB līgas spēlē piekāpjas Volgogradas Krasny Oktyabr 69:84

Latvijas vicečempioni basketbolā VEF Rīga VTB Vienotās līgas mačā svētdien ar rezultātu 69:84 izbraukumā piekāpās Krievijas komandai Volgogradas Krasny Oktyabr, kas pārtrauca sešu zaudējumu sēriju.

Spēles pirmos četrus punktus guva mājinieki, bet ceturtajā minūtē viņi bija priekšā jau ar 11:3. VEF Rīga vēl spēja pietuvoties arī līdz četriem punktiem, bet ceturtdaļas izskaņā zaudēja ar 13:19. Otrās ceturtdaļas ievadā Krasny Oktyabr guva deviņus punktus pēc kārtas, panākot 28:15, un tuvāk par desmit punktiem VEF Rīga pretiniekiem puslaikā vairs nepietuvojās. Pēc 20 spēlētām minūtēm viesi atradās iedzinējos ar 27:44.

Trešās ceturtdaļas vidū VEF Rīga klubs samazināja deficītu līdz 40:49, bet neko ievērojami vairāk mainīt atlikušajā cīņā tā arī nespēja. Pirms pēdējām desmit minūtēm rīdzinieki zaudēja ar 49:60, bet ceturtajā ceturtdaļā nespēja pietuvoties tuvāk par septiņiem punktiem.

Rezultatīvākais VEF Rīga komandā ar 18 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm bija Džeralds Robinsons, bet ar 15 punktiem izcēlās Ronalds Zaķis. Tikmēr Volgogradas vienībā ar 20 punktiem atzīmējās Lemonts Hemiltons.

Savā iepriekšējā turnīra spēlē rīdzinieki 25.janvārī izbraukumā ar rezultātu 90:84 uzvarēja Čehijas spēcīgāko vienību Nimburkas ČEZ, pirmoreiz šosezon turnīrā gūstot divus panākumus pēc kārtas.