”VEF Rīga” Eirolīgas kvalifikācijas turnīrā zaudē ”Strasbourg”

Šodien Ostendē, Beļģijā, ”VEF Rīga” Eirolīgas kvalifikācijas turnīrā zaudēja Francijas klubam ”Strasbourg” 53:82.

Francijas vicečempioni ”Strasbourg” jau spēles sākumā izvirzījās vadībā 9:0, bet pirmo puslaiku noslēdza savā labā ar 42:32. Arī otrajā puslaikā vefiešiem neizdevās pietuvoties pretiniekiem, bet ”Strasbourg” pārsvars vienubrīd sasniedza 23 punktus – 65:42. Francijas basketbolisti bija pārāki par Latvijas vicečempioniem arī pēdējā ceturtdaļā un visā mačā uzvarēja 82:53. Džeralds Robinsons rīdzinieku labā guva 14, Kevins Dilards 12 punktus. ”Strasbourg” rindās pa 15 punktiem guva Antuāns Dio un Ali Traore. Līdz ar to “VEF Rīga” jaunajā sezonā kopā ar Latvijas čempioniem “Ventspils” spēlēs Eiropas kausa izcīņā.

Par iekļūšanu Eirolīgas pamatturnīrā cīnās arī Ostendes ”Telenet”, Lionas ASVEL, Kazaņas “Unics” Zelona Guras “Stelmet”, Jeruzalemes “Hapoel”, Nimburkas CEZ.