Vankūveras Canucks bez Ķēniņa sastāvā piekāpjas Wild

Zaudējumu Nacionālās Hokeja līgas regulārā čempionāta mačā pirmdien piedzīvoja Vankūveras Canucks, kas bez latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa sastāvā izbraukumā ar 3:5 atzina Minesotas Wild pārākumu.

Jau pirmajā trešdaļā Wild hokejistiem izdevās izvirzīties vadībā ar 3:1, bet otrā perioda otrajā minūtē Šons Metiass vienus vārtus viesiem atguva. Tiesa, 38. minūtē Minesotas klubs pamanījās gūt uzreiz divus vārtus, kad vairākumā izcēlās Braiens Saters, un pēc tam vārtus guva arī Kails Brodzieks.

Vankūveras komandai tā arī neatradās pretargumenti, lai iesaistītos cīņā par uzvaru, kaut gan noslēdzošajā periodā trešo ripu mājinieku vārtos raidīja Raiens Stentons

Par šī dueļa pirmo zvaigzni tika nosaukts Wild kluba somu uzbrucējs Miko Koivu, kurš izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm.

Ķēniņš šim duelim nebija pieteikts, izlaižot otro spēli pēc kārtas. Ķēniņš pirms gandrīz divām nedēļām pirmoreiz karjerā tika izsaukts uz Canucks vienību no fārmkluba Jūtikas Comets, kas sacenšas Amerikas Hokeja līgā, bet vēlāk piedzīvoja debiju NHL, palīdzot Vankūveras vienībai ar 5:2 pārspēt latvieša Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo Sabres komandu.

Savukārt jau nākamajā duelī pret Wild viņš atzīmējās ar pirmo vārtu guvumu, neglābjot komandu no zaudējuma ar 2:3, bet pēc tam sekojošajā mačā viņš guva arī otros vārtus, palīdzot Vankūveras komandai ar 3:2 papildlaikā apspēlēt Vinipegas Jets. Četru maču laikā Ķēniņš guvis divus vārtus un izpelnījies pozitīvu lietderības koeficientu +2.