Valentino Rosi un Marks Markess krīt, Aragonas GP izcīna Horhe Lorenco

0 komentāri

MotoGP Pasaules čempionāta 14.posmā Aragonas GP kritienus MotoGP klasē piedzīvoja Valentino Rosi, Marks Markess, Dani Pedrosa, Andrea Doviciozo, Andrea Janone, bet uzvaru izcīnīja Horhe Lorenco.

Vēl sausā Aragonas trasē kritienus piedzīvoja Andrea Janone un Valentino Rosi. Vēlāk sāka līt lietus un uz motocikliem nenoturējās arī Dani Pedrosa, Marks Markess (abi ”Honda” braucēji pēc krietiena turpināja sacīkstes) un Andrea Doviciozo. 4 apļus pirms finiša Horhe Lorenco pārsēdās uz motocikla ar lietus riepām, kas divkārtējam pasaules čempionam ļāva izcīnīt pirmo uzvaru šosezon. Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Alekss Espargaro, trešā – Kels Kračlovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopvērtējumā pēc Aragonas GP Markesam ir 292, Dani Pedrosam 217, Rosi 214 un Lorenco 202 punkti. Nākamais posms ir Japānas Lielās Balvas izcīņa 12.oktobrī.

Moto2 klasē uzvarēja Maveriks Vinjaless, Moto3 – Romano Fenati, bet Džeks Millers krita pēc sadursmes ar Aleksu Markesu, kurš finišēja otrais un kļuva par kopvērtējuma līderi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas