Vai Rīgas Dinamo šovakar pārkodīs cieto somu riekstu?

Šovakar Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās Hokeja līgas mačā piekto reizi šajā sezonā tiksies ar Helsinku Jokerit. Līdžinējās četrās spēlēs rīdzinieki vienmēr zaudējuši.

Mačs ar Jokerit Rīgas klubam būs pirmais 2015.gadā. Vēl Vecajā gadā, 29.decembrī, Dinamo ar 3:2 uzvarēja Maskavas apgabala Atlant. Somijas klubs KHL Rietumu konferences tabulā ieņem 3.vietu, atpaliekot no visas līgas līderiem Maskavas CSKA un Sanktpēterburgas SKA. Savā pēdējā spēlē Jokerit ar 1:3 piekāpās tieši SKA hokejistiem.

Aivars Zahārovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Somu komanda mūsējiem ir bijis ciets rieksts, kuru pārkost līdz šim nav izdevies. Vistuvāk panākumam Dinamo pret Jokerit bija savā pirmajā savstarpējā spēlē, kad pēdējā minūtē tika piedzīvots sāpīgs zaudējums. Kopumā somiem zaudēts visās četrās savstarpējās spēlēs un šosezon, visticamāk, revanšam šī būs pēdējā iespēja. Ja spēlētāji un treneri joprojām tic, ka Dinamo spēj kvalificēties Gagarina kausa izcīņai, tad atkāpšanās ceļa nav – jāuzvar!”