Vācijas un Anglijas čempionu divcīņā ar 1:0 pārāki Minhenes ”Bayern”

Trešdienas galvenais notikums bija Vācijas un Anglijas čempionu Minhenes ”Bayern” un ”Manchester City” spēle Minhenes ”Allianz Arēnā”. Vienīgos vārtus 90.minūtē guva Minhenes aizsargs Žeroms Boatengs.

Vēl tikai viena spēlē beidzās ar rezultātu 1:0, un šajā gadījumā iznākums bija mazliet pārsteidzošs – ”Barcelona” savā ”Camp Nou” stadionā tikai ar minimālu pārsvaru uzvarēja Kipras APOEL. 28.minūtē Žerars Pikē pēc Lionela Mesi brīvsitiena ar galvu pārspēja vārtsargu Urko Pardo.

Divas spēles beidzās ar lieliem rezultātiem. ”Porto” ar 6:0 iznīcināja Borisovas BATE. Trīs vārti alžīrietim Jasinam Brahimi, pa vieniem Džeksonam Martinesam, Adrianam Lopesam un Vinsentam Abubakaram. Savukārt ”Roma” savā laukumā ar 5:1 sagrāva Maskavas CSKA. Divus vārtus iesita Gerviņjo, pa vieniem Huans Manuels Iturbe un Malkons, bet Sergejs Ignaševičs iesita bumbu savos vārtos. CSKA labā precīzs bija Ahmeds Musa.

Vēl četri mači beidzās neizšķirti – ”Chelsea” – ”Schalke” 1:1, ”Ajax” – PSG 1:1, ”Maribor” – ”Sporting” 1:1, Bilbao ”Athletic” – ”Shakhtar” 0:0.