Vācijas kausā futbolā Dortmundes Borussia ar 3:0 apspēlē St. Pauli

Trīskārtējie Vācijas kausa ieguvēji Dortmundes Borussia 2014/2015. gada sezonas kausa izcīņas otrajā kārtā izbraukumā ar 3:0 uzvarēja 2. Bundeslīga klubu Hamburgas St. Pauli.

Millerntor stadionā uz St. Pauli Vācijas kausa maču ar vareno Dortmundes Borussia bija atnākuši 29 063 skatītāji. Tomēr daudzos līdzjutējus St. Pauli futbolistiem neizdevās iepriecināt. 33. minūtē Čiro Imobile izvirzīja Borussia vadībā, Marko Roiss pēc desmit minūtēm palielināja rezultāta starpību, bet Šindzi Kagava spēles izskaņā trešo reizi pārspēja St. Pauli vārtsargu Filipu Čauneru.