Ulbroka/FS Masters revanšējas Cēsu alus/Lekrings un panāk 1:1 ceturtdaļfināla sērijā

Neizšķirtu Elvi Florbola līgas ceturtdaļfināla sērijā svētdien panāca Ulbroka/FS Masters komanda, kas izbraukumā ar 5:3 apspēlēja pašreizējo Latvijas čempioni Cēsu alus/Lekrings. Lielvārde, Mogo-RTU/Rockets un Rubene izcīnīja otrās uzvaras.

Pēc pirmā perioda Cēsu alus/Lekrings nokļuva iedzinējos ar rezultātu 1:2, taču nākamajā periodā spēja atspēlēties un panākt neizšķirtu – 3:3. Noslēdzošā trešdaļa mājiniekiem nebija veiksmīga, jo zaudēja divus vārtus – uzvaras vārtus 53. minūtē guva Edgars Zeidlers, bet jau pēdējā minūtē bumbiņu tukšos vārtos ieraidīja Pēteris Freimanis.

Uzvarētāju vienībā Ulbroka/FS Masters ar diviem gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Pēteris Freimanis. Tikmēr mājiniekiem veiksmīgākais bija Emīls Dzalbs, kurš guva vienus vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Kā ziņots, sestdien ceturtdaļfināla pirmajā cīņā Cēsu klubs savā laukumā uzvarēja ar 8:7, līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts 1-1.

Citās sērijās svētdien Lielvārdes, Mogo-RTU/Rockets un Kocēnu Rubenes komandas izcīnīja savas otrās uzvaras.

Regulārā turnīra uzvarētāji Mogo-RTU/Rockets ar 9:6 savā laukumā pārspēja Valmieru/VIA. Mača rezultātu sestajā minūtē, izspēlējot vairākumu, atklāja RTU komandas florbolists Edžus Bunka, taču pēc tam viesi guva divus vārtus, kas ļāva izvirzīties vadībā. Tiesa, pārsvaru valmieriešiem noturēt neizdevās, jo abus nākamos periodus uzvarēja Mogo-RTU/Rockets florbolisti.

Mogo-RTU/Rockets rindās ar diviem vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm izcēlās Atis Blinds un vēl divus vārtus guva arī Kārlis Bulāns. Savukārt viesiem pa diviem vārtiem guva Ints Vilks un Ivo Balodis, kurš arī pievienoja divas piespēles.

Ar uzvaru ceturtdaļfināla sēriju turpināja arī Kocēnu Rubene, kas svētdien savā laukumā ar 5:4 pagarinājumā pārspēja Liepājas Kuršus.

Vien divas minūtes līdz pamatlaika beigām, vārtsargu nomainot pret sesto laukuma spēlētāju, Kurši izlīdzināja spēles rezultātu un panāca 4:4. Tomēr jau pagarinājuma pirmajā minūtē uzvaras vārtus guva Ingars Matisons.

Divreiz uzvarētājiem precīzi meta Reinis Mirkšs.

Tāpat otro uzvaru sērijā svinēja arī Lielvārdes komanda, kas viesos ar rezultātu 9:5 pieveica Rīgas florbolistus. Lai arī pēc pirmā perioda Lielvārde bija iedzinējos ar rezultātu 2:3, nākamo trešdaļu tā pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 5:1, noturot iegūto vārtu pārsvaru līdz spēles beigām.

Rezultatīvākie Lielvārdes rindās bija četrus vārtus guvušais Toms Akmeņlauks, kā arī Artis Savins, kurš guva vienus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles.

Līdz ar to šīs trīs komandas tagad sērijās ieguvušas vadību ar rezultātu 2-0.