UEFA Čempionu līgā PSG ar Chelsea un Shakhtar ar Bayern spēlē neizšķirti

Pirmajās divās UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla spēlēs otrdien fiksēti neizšķirti. Potenciāli intriģējošākajā no šiem dueļiem Francijas čempione Parīzes Saint-Germain savā laukumā cīnījās 1:1 ar pašreizējo Anglijas premjerlīgas līdervienību Londonas Chelsea.

Cīņas rezultātu atklāja viesi no Londonas, kurus 36. minūtē vadībā izvirzīja Broņislavs Ivanovičs. Lai gan lielāks pārsvars piederēja PSG, viņu pretinieki gana labi aizsargājās, turklāt atzīstami spēlēja viesu vārtsargs Tibo Kurtuā.

Tomēr mājinieki savu panāca 57. minūtē, kad ar galvu precīzi sita Urugvajas izlases uzbrucējs Edinsons Kavani. Šosezon viņš septiņu UEFA Čempionu līgas spēļu laikā guvis jau sešus vārtus. Dueļa laikā Chelsea vārtu rāmī spēja izpildīt tikai vienu sitienu, turklāt tas pats bija precīzs. Tikmēr PSG atbildēja ar sešiem raidījumiem.

Pašreizējās Francijas čempiones PSG duelis ar Anglijas premjerlīgas līderi Chelsea ir ļoti principiāls, jo pagājušā gada UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā briti trīs minūtes pirms atbildes spēles beigām guva vārtus un uzvarēja ar 2:0, nodrošinot sev arī panākumu divu spēļu summā, pateicoties izbraukumā gūtiem vārtiem.

Otrajā otrdienas duelī Ukrainas klubs Doņeckas Shakhtar savu skatītāju priekšā Ļvovā nospēlēja 0:0 ar spēcīgo Vācijas komandu Minhenes Bayern.

Lai gan lielāks pārsvars šajā cīņā piederēja Bayern komandai, tai tā arī neizdevās atslēgt mājinieku vārtus, turklāt Vācijas čempioni 65. minūtē pamanījās palikt mazākumā, kad otro dzelteno kartīti saņēma spāņu pussargs Čavi Alonso.

Tas vēl vairāk samazināja Minhenes kluba izredzes no Ukrainas aizbraukt ar uzvaru, lai gan Bayern tik un tā nevarēja lepoties ar lieliskām vārtu gūšanas iespējām, pat par spīti tam, ka Ukrainā sezona vēl nav sākusies.

Konflikta Ukrainas austrumos dēļ šajā sezonā Shakhtar mājas spēles aizvada Ļvovā, kas atrodas valsts rietumos. Pēdējās sešās spēlēs, kuras Bayern ir aizvadījusi Ukrainā, tikai vienā mačā ir gūta uzvara, pārējās tikšanās noslēdzās ar diviem neizšķirtiem un trim zaudējumiem.

Ja Bayern pašlaik aktīvi turpinās sezona un savā iepriekšējā bundeslīgas mačā tā mačā sestdien ar 8:0 apkaunoja Latvijas uzbrucēja Artjoma Rudņeva pārstāvēto Hamburgas SV vienību, Ukrainas čempionāts pēc ziemas pārtraukuma atsāksies vien februāra beigās.