”TU/Rock” basketbolisti uzvar ”Šiauliai” un iekļūst BBL kausa finālā

Igaunijas vicečempioni ”TU/Rock” basketbolisti BBL kausa pirmajā pusfinālā ar 62:59 uzvarēja ”Šiauliai” un iekļuva finālā.

Baltijas Basketbola Līgas čempioni labi aizvadīja abas pirmās ceturtdaļas, puslaiku pabeidzot savā labā ar 39:28. Pēc pārtraukuma ”TU/Rock” pārsteidza Lietuvas klubu ar dzelžainu aizsardzību un 3.ceturtdaļu Tartu basketbolisti uzvarēja 23:5. Pēdējā periodā ”Šiauliai” samazināja rezultāta starpību un pusotru minūti līdz spēles beigām izlīdzināja rezultātu – 59:59. Atlikušajā laikā divi Tartu lietuvieši Karolis Petrukonis un Augusts Pecjukevičs 2 punktus guva no spēles, kā arī vienu no soda metienu līnijas un ”TU/Rock” uzvarēja 62:59. Finālā Tartu komandas pretinieki būs ”Liepāja/Triobet” – ”Ventspils” mača uzvarētāji.