Tottenham Hotspur vārtiem bagātā spēlē ar 5:3 uzvar līderus Chelsea

Anglijas Premjerlīgas futbola klubs Londonas Chelsea ceturtdien pirmoreiz kopš 2011.gada oktobra vietējā čempionāta spēlē savos vārtos ielaida piecas bumbas, izbraukumā ar 3:5 piekāpjoties Tottenham Hotspur.

Šis zaudējums, kas Premjerlīgas čempionātā Londonas klubam šosezon bija vien otrais, licis izgaist tā pārsvaram kopvērtējuma galvgalī pār saviem tuvākajiem sekotājiem Manchester City.

Spēles rezultātu 18.minūtē atklāja Chelsea komandas spāņu uzbrucējs Djegu Košta, tomēr turpinājumā laukuma saimnieki šokējoši guva četrus vārtus pēc kārtas. Mača 30.minūtē izcēlās šosezon strauji progresējušais uzbrucējs Harijs Keins, bet pirmā puslaika izskaņā precīzi bija arī aizsargs Denijs Rouzs un pussargs Endross Taunsends, kurš realizēja 11 metru soda sitienu. Otrā puslaika ievadā 4:1 panāca Keins, bet 61.minūtē vienus vārtus viesiem atguva beļģu pussargs Edens Azārs.

Piektos vārtus Hotspur komandas labā 78.minūtē guva beļģu pussargs Nasers Čadli, bet gala rezultātu 87.minūtē panāca pieredzējušais aizsargs Džons Terijs.