Tottenham Hotspur pēc uzvaras par Chelsea, ar 1:2 zaudē Crystal Palace

Tottenham Hotspur aizvadīja otro Londonas derbiju pēc kārtas, un šoreiz, pēc uzvaras pār Premjerlīgas līderiem Chelsea ar 5:3, piekāpās Crystal Palace ar 1:2.

Crystal Palace aizvadīja pirmo maču sava jaunā trenera Alana Pardjū vadībā, kurš iepriekšējos četrus gadus atradās pie Newcastle stūres.

Otrā puslaika sākumā Harijs Keins izvirzīja vadībā Tottenham Hotspur. Tomēr Spurs futbolistiem nebija lemts izcīnīt otru uzvaru pēc kārtas. Vispirms Dvaits Geils ar 11 metru soda sitienu izlīdzināja rezultātu, un 80.minūtē Džeisons Pančons guva uzvaras vārtus.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!